Вино Італії Antinori Сан Джіовані Кастело Делла Сала Орвіето, 12%, Біл, Сух, 0.75 л [8001935025504] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії Antinori Сан Джіовані Кастело Делла Сала Орвіето, 12%, Біле, Сухе, 0.75 л [8001935025504]

  • Бренд: Antinori
  • Немає в наявності
601 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Свою історію компанія Antinori веде з 1385 року та на сьогодні нею керує представник 26-го покоління сім'ї — маркіз П'єро Антінорі. Багато в чому саме завдяки його таланту винороба та невтомному прагненню до досконалості, італійські вина увійшли в число найкращих зразків світового виноробства, а саме ім'я Антинорі стало символом інновацій і якості.

На сьогодні компанія Antinori володіє декількома винними домами в різних регіонах Італії, а також виноградниками в Чилі, Каліфорнії й Угорщині. Водночас компанія намагається зберегти своєрідність вин, притаманних кожній місцевості, а основними їхніми характеристиками є якість і італійська елегантність. Багато вин Antinori завдяки новаторському підходу та віртуозним купажам буквально зробили революцію на виноробному ринку та не поступаються за своїми властивостями кращим зразкам Бордо, хоча водночас вигідно відрізняються від останніх за своєю вартістю. Всесвітньо відомий винний експерт Роберт Паркер сказав, що: "Antinori, безперечно, найбільше ім'я в італійському виноробстві. Під час дегустації вин Antinori відбувається головне — прищеплюється розуміння якості вин".

Характеристики
Виробник Antinori
Країна Італія
Регіон Умбрія
Сорт винограду Рислінг, Грекетто, Піно Бьянко, Проканіко
Рік (вінтаж) 2014
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12.5%
Зрілість Пити
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари