Вино Італії Cantina di Negrar Bardolino 11.5%, ЧЕР. СУХ., 0.75 л [8002053032047] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії Cantina di Negrar Bardolino 11.5%, Червоне, Сухе, 0.75 л [8002053032047]

329 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Компанія Cantina di Negrar — є кооперативом невеликих виноградників і виноробства, така структура виноробної компанії є дуже популярною в Італії, особливо у Венето. Створення кооперативу дає змогу невеликим виноробням вести свій бізнес, а злагодженість роботи та організоване керування дає можливість кожному виноробу внести свою лепту у формування характеристики майбутнього вина.

Головний офіс і завод розташовані всього за декілька кілометрів від Верони, недалеко від озера Гарда, у північно-східній частині Італії. Історія компанії починається в 1933 році, тоді група виноробів, відданих виробництву якісного вина, вирішили об'єднатися, щоб створювати напій, який передаватиме істинний і щирий характер місцевості, де був народжений. Компанія змогла домогтися успіху як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку завдяки багатству регіону, де була заснована, а також професіоналізму виноробів.

Cantina di Negrar містить понад 600 га виноградників, розташованих у найрізноманітніших зонах виноробного регіону — Вальполічелла.

Характеристики
Виробник Cantina Valpolicella Negrar
Країна Італія
Регіон Венето, Бардоліно
Класифікація DOC
Сорт винограду Корвіна, Рондінелла, Молінарі
Рік (вінтаж) 2014
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 11.5%
Зрілість Пити
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари