Вино Італії ігристе Аббація Спуманте Екстра Драй 11%, Біл, Сух, 0.75 л [8001592002863] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії ігристе Аббація Спуманте Екстра Драй 11%, Біле, Сухе, 0.75 л [8001592002863]

359 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Винарня Abbazia di San Gaudenzio, заснована 1848 року, розташована в Санто-Стефано-Бельбо — невеликому містечку між Монферрато, Роеро й Ланге, у центрі регіону П'ємонт. Назва "Abbazia" ("Абатство") походить від стародавнього бенедиктинського монастиря, побудованого тут у дванадцятому столітті. Сьогодні винарнею керує представник четвертого покоління сім'ї Сантеру — Маріо Сантеру та його діти. Проведена модернізація підприємства дала змогу їй відповідати вимогам винного ринку. На думку власників виноробні, технологія виробництва та традиції важливі, але також важлива й земля, на якій вирощується виноград. Виноградники господарства розташовані на пагорбах П'ємонту та мають ідеальні умови для вирощування винограду. Сортова різноманітність дає нагоду компанії випускати широкий спектр вин, які сьогодні експортуються до понад 50 країн світу. Всі виробничі процеси проходять відповідно до сертифікатів BRC, IFS, ISO і контролюються Консорціумом Асті, що гарантує високу якість вин.

Характеристики
Виробник Abbazia di San Gaudenzio
Країна Італія
Регіон Венето
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 11%
Категорія Ігристе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари