Вино Італії Корнаро Піногріджио 2011, БІЛ. СУХ, 0.75 л [8000555000175] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії Корнаро Піногріджио 2011, Біле, Сухе, 0.75 л [8000555000175]

304 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Господарство Cantina Montelliana було засновано 1957 року в самому центрі Тревізо. Господарство є великим кооперативом, до складу якого входять італійські винарі, що виробляють вина з використанням традиційних методів винарства та інноваційного обладнання.

Вина під маркою Cantina Montelliana - гарантія високої якості, якого досягають завдяки пильній увазі винарів до кожного виробничого кроку. Сама винарня розташована біля підніжжя пагорбів Монтелло й Асоло. Виноградники розташовано на обох пагорбах на висоті від 120 до 250 метрів над рівнем моря і мають південну експозицію.

Крім того, господарство володіє виноградниками на рівнинній території, розташованої біля підніжжя цих пагорбів, обабіч від річки П'яве. Господарство виробляє безліч червоних, білих і ігристих вин категорій IGT і DOC, а також традиційні вина Просеко.

Характеристики
Виробник Cantina Montelliana
Країна Італія
Регіон Венето
Сорт винограду Піно Гріджіо
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12%
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари