Вино Італії Masseria Pietrosa Verdeca IGP Puglia, 13%, Біл, Сух, 0.75 л [8023354080414] - купити в інтернет-магазині PROВИНО
Вино Італії Masseria Pietrosa Verdeca IGP Puglia, 13%, Біле, Сухе, 0.75 л [8023354080414]
Акція -16%

Вино Італії Masseria Pietrosa Verdeca IGP Puglia, 13%, Біле, Сухе, 0.75 л [8023354080414]

596 грн 499 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

В 1962 році 19 виноробів з San Marzano, сім'ї яких обробляли землю протягом кількох поколінь, об'єднали свої зусилля для створення виноробні Cantina San Marzano. Зараз виноробня налічує 1200 виноградників, вона стала однією з найвідоміших в Апулії. Безпосередній зв'язок із землею є відправною точкою для існування цієї виноробні. Не дивно, що творці Cantine San Marzano присвятили себе вирощуванню в основному двох великих сортів винограду Апулії: Примітиві та Негромаро. Cantine San Marzano стане приємним відкриттям для тих, хто ще не встиг познайомитися з червоними винами цього регіону. У кожній пляшці ви зможете відчути особливий зв'язок між любов'ю до землі й інноваціями. Щоб підтвердити це, досить лише згадати численні позитивні оцінки та думки всіх основних гідів. Крім цього, Cantine San Marzano також створює солодкі вина, з великою різноманітністю Primitivo Passito. Кожна пляшка вина є підтвердженням широкого потенціалу Апулії, землі, яка з щороку дедалі більше відкривається завдяки розвитку виробництва, орієнтованого на якість. На сьогодні вина San Marzano поширені в багатьох країнах світу, як-от Німеччина, Японія, США, Канада, Швейцарія, Великобританія, Бразилія, Бельгія, Нідерланди тощо. Продукція San Marzano також випускає такі лінійки як Primavoce, Masseria Pietrosa, Vora і Palmenti.

Характеристики
Виробник San Marzano
Країна Італія
Регіон Апулія
Класифікація IGP
Сорт винограду Вердека
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 13%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Солом'яно-жовтий із золотистими відблисками.
Аромат Приємний аромат білих квітів і ванілі.
Смак Свіжий і мінеральний.
Гастрономічна поєднуваність Ідеально доповнить морепродукти, молюски, варену рибу з легкими соусами.
Температура подачі 8-10 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари