Вино Італії Piera Martellozzo, Terre Magre Merlot , Friuli DOC, 13.0%, Чер, Сух, 0.75 л [8000468001016] - купити в інтернет-магазині PROВИНО
Вино Італії Piera Martellozzo, Terre Magre Merlot , Friuli DOC, 13.0%, Червоне, Сухе, 0.75 л [8000468001016]
-16%

Вино Італії Piera Martellozzo, Terre Magre Merlot , Friuli DOC, 13.0%, Червоне, Сухе, 0.75 л [8000468001016]

  • Бренд: Piera
  • В наявності
596 грн 499 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Починаючи з 1899 року, в маєтку Падуя, історія компанії Piera 1899 передавалася в родині з покоління в покоління, від батька до доньки, які знову та знову проривалися через нові кордони. Заснована її дідом Джованні, розроблена її батьком Маріо, Piera 1899 зобов'язана своїй репутації, як в Італії, так і за кордоном П'єрі Мартеллоццо, яка рішуче і в той же час м'яко, дала своє ім'я бренду, який процвітає під її керівництвом вже більш як двадцять п'ять років. В Сан-Квіріно в провінції Порденоне, на північному сході Італії, Piera 1899 вибрала Фріулі-Грав в якості батьківщини. Гори на півночі, захищають землю від холодних вітрів, а ось Адріатичне море з іншого боку, на півдні, пом'якшує температури, сприяючи створенню мікроклімату, який особливо добре підходить для виноградників. Наповнена новаторським духом випереджаючим свій час, фірма успішно отримала свою головну роль в італійському винному сценарії, часто передбачаючи тенденції та вибираючи свій власний шлях до якості, що виходить за рамки моди. В останні роки Piera 1899 зміцнила свої позиції та стала еталоном, як в Італії, так і за кордоном, користуючись великим попитом на ринках США та Північної Європи. Дотримуючись традицій та дивлячись в майбутнє, Piera 1899 завжди прагнула до єдиної мети: отримання найвищої якості вин, які приємно пити, які добре поєднуються з різними продуктами харчування та можуть скласти достойну конкуренцію винними традиціям світу.

Частина винограду для Терре Маґре Мерло висушується протягом 60 днів, іншу частину пресують та ферментують в металевих резервуарах протягом 15 днів для отримання кольору та благородних танін. Купажують вино в січні, після чого воно відпочиває до весни.

Нагороди:
  • 2020 93 Points Luca Maroni
  • 2019 Mundus Vini Gold
  • 2019 Concours Mondial de Bruxelles Silver
  • 2017 Decanter Asia Bronze 
Характеристики
Країна Італія
Регіон Фріулі
Класифікація DOC
Сорт винограду Мерло
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 13%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Насичений рубіново-червоний з фіолетовими відблисками
Аромат Червоних ягід з вишневими та сливовими нотами
Смак Сухий та насичений, з нотами джему, чорносливу та вишнею в післясмаку
Гастрономічна поєднуваність Дичина, смажене м’ясо або на грилі, пікантні сири
Температура подачі 16-18ºC

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре