Вино Італії Tombacco Pecorino Terre Di Chieti IGT, 13.5%, Біл, Н\Сух, 0.75 л [8003030884529] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії Tombacco Pecorino Terre Di Chieti IGT, 13.5%, Біле, Н\Сухе, 0.75 л [8003030884529]

  • Бренд: Tombacco
  • Немає в наявності
374 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Виноробня Tombacco розташована в невеликому італійському місті Требазелеге поруч із Венецією, Падуєю та Тревізо — у центрі D.O.C. і I.G.T. областей Тривенето. Ця місцевість багата на річки та захищена горами від вітру, хоча і розташована дуже близько біля моря. В таких умовах земля щедро наповнює тіло вина, надає йому кольору і особливої вишуканості.

Свою історію виноробня початку як фермерське господарство, яке спеціалізувалося на продажі фруктів. Але в 1919 році її власники вирішили вивчати виноробство та винний ринок. Так компанія заснувала власні виноградники та почала виробництво вина.

Згодом Tombacco розширила діяльність на інші регіони Італії. Компанія почала купувати вино в інших виноробів, самостійно його витримувати, купажувати, доводити до найвищої якості та розливати у пляшки із власною етикеткою.

Упродовж багатьох років Tombacco йде в ногу з часом, застосовуючи найсучасніші технології для вдосконалення виробництва. Виноробня використовує інноваційну систему виноробства та виноградарства. Команда виноробів і агрономів постійно контролює мікробіологічні, хімічні й органолептичні параметри продукту. Враховуючи тенденції часу та все щораз вищі вимоги споживачів, Tombacco запустила власний масштабний завод для розливу вина. Цей крок став новим етапом у розвитку компанії і становленні вин Tombacco на світовому ринку.

Характеристики
Виробник Tombacco
Країна Італія
Регіон Абруццо
Класифікація IGT
Сорт винограду Пекоріно
Рік (вінтаж) 2015
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 13.5%
Зрілість Пити
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари