Вино Італії Piera Terre Magre Traminer Aromatico, Fruili DOC, 13.0%, Біле, Сухе, 0.75 л [8000468004079] - купити в інтернет-магазині PROВИНО
Вино Італії Piera Terre Magre Traminer Aromatico, Fruili DOC, 13.0%, Біле, Сухе, 0.75 л [8000468004079]
-12%

Вино Італії Piera Terre Magre Traminer Aromatico, Fruili DOC, 13.0%, Біле, Сухе, 0.75 л [8000468004079]

  • Бренд: Piera
  • В наявності
634 грн 559 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Починаючи з 1899 року, в маєтку Падуя, історія компанії Piera 1899 передавалася в родині з покоління в покоління, від батька до доньки, які знову та знову проривалися через нові кордони. Заснована її дідом Джованні, розроблена її батьком Маріо, Piera 1899 зобов'язана своїй репутації, як в Італії, так і за кордоном П'єрі Мартеллоццо, яка рішуче і в той же час м'яко, дала своє ім'я бренду, який процвітає під її керівництвом вже більш як двадцять п'ять років. В Сан-Квіріно в провінції Порденоне, на північному сході Італії, Piera 1899 вибрала Фріулі-Грав в якості батьківщини. Гори на півночі, захищають землю від холодних вітрів, а ось Адріатичне море з іншого боку, на півдні, пом'якшує температури, сприяючи створенню мікроклімату, який особливо добре підходить для виноградників. Наповнена новаторським духом випереджаючим свій час, фірма успішно отримала свою головну роль в італійському винному сценарії, часто передбачаючи тенденції та вибираючи свій власний шлях до якості, що виходить за рамки моди. В останні роки Piera 1899 зміцнила свої позиції та стала еталоном, як в Італії, так і за кордоном, користуючись великим попитом на ринках США та Північної Європи. Дотримуючись традицій та дивлячись в майбутнє, Piera 1899 завжди прагнула до єдиної мети: отримання найвищої якості вин, які приємно пити, які добре поєднуються з різними продуктами харчування та можуть скласти достойну конкуренцію винними традиціям світу.


Характеристики
Країна Італія
Регіон Фріулі
Класифікація DOC
Сорт винограду Трамінер Ароматіко
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Міцність 13%
Дегустаційні замітки
Аромат Букет троянд з нотами тропічних фруктів та спецій
Смак Cтруктурований, гладкий, дещо кремовий з нюансами меду
Гастрономічна поєднуваність Біле м’ясо, рибні страви, пікантні сири та страви азіатської кухні
Температура подачі 8-10ºC

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре