Вино Louis Latour Beaujolais-villages

Вино Louis Latour Beaujolais-villages

699 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Незалежне сімейне підприємство Луї Латур є одним із найшанованіших негоціантів-елеверів Бургундії. Відома в усьому світі, завдяки своїм винам, компанія має репутацію одночасно традиційної й новаторської.
Латури вирощували виноград на схід від Бони ще у XVI столітті. Сама ж компанія була заснована в 1797 році в Боні, де вона залишається й дотепер. Нині її очолює представник десятого покоління Латурів.
Сьогодні компанії належить майже 50 га прекрасних виноградників тільки в Бургундії, які від Шамбертена на півночі до Шевальє-Монтраше на півдні засаджені класичними для Бургундії сортами винограду: Піно Нуар і Шардоне. Домен не має собі рівних у цій зоні, оскільки охоплює найбільшу в Кот д'Оре площу виноградників Гран Крю, що становить у сумі 28,63 га.
Вина Луї Латур фігурують у картах багатьох ресторанів, під час пам'ятних подій і офіційних візитів. У 1997 році в межах святкування свого двохсотріччя Домен Луї Латур був прийнятий у закритий клуб Henokiens. Цей клуб об'єднує провідні у своїх галузях компанії, які продовжують залишатися сімейними підприємствами та продовжують мати ім'я свого засновника понад 200 років. На сьогодні, у всьому світі налічується приблизно 30 подібних компаній.
Вина Луї Латур сьогодні прикрашають найкращі столи в понад 60 країнах світу.
Характеристики
Країна Франція
Регіон Бургундія
Класифікація AOC
Сорт винограду Гаме
Витримка Витримане
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 11-14.5%
Дегустаційні замітки
Аромат солодкуватий інтенсивний аромат вина сплетений з ноток вишні та диму.
Гастрономічна поєднуваність Вино чудово доповнить м'ясо на грилі, ковбасні вироби, птицю і зрілі сири.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре