Вино ігристе Молдови Боставан DOR Біл., Н/Сол, 0,75 л [4840472018860] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино ігристе Молдови Боставан DOR, Біле, Напівсолодке, 0.75 л [4840472018860]

  • Бренд: Bostavan
  • В наявності
210 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Компанія Bostavan — лідер на ринку Молдови з виробництва якісних вин, з експортом у понад 25 країн світу та продажу у понад 10 мільйонів пляшок на рік. Володіє власними виноградниками, загальною площею 650 га, у мікрозонах Онешть і Етулія. Сорти винограду: Шардоне, Мускат, Совіньон Блан, Аліготе, Піно Грі, Трамінер, Каберне Совіньон, Мерло, Піно Нуар, Сапераві, Каберне Фран, Бастардо.

Вина Bostavan завоювали безліч медалей на міжнародних конкурсах Challenge International du Vin, Concours Mondial de Bruxelles та Decanter.

Bostavan є частиною Bostavan Wineries Group, заснована у 2003 році підприємцем Віктором Бостан. В 2010 році акціонерами компанії стали американський фонд Horizon Capital і Всесвітній банк (через інвестиційний фонд IFC), які вклали в розвиток групи понад 50 млн доларів. Сьогодні група Боставан має 4 компанії: виноробня Пуркарі, виноробня Боставан із двома виробничими об'єктами — Онешть і Етулія; винний завод Crama Ceptura, розташований у румунському регіоні Прахова та молдавський виробник бренді — компанія Бардар. Консультантом Групи є відомий італійський енолог Федеріко Джіотто, який веде строгий контроль за якістю продукції: починаючи від аналізу ґрунту та закінчуючи органолептичними характеристиками кожного напою.

Характеристики
Виробник Bostavan
Країна Молдова
Регіон Бостован
Сорт винограду Шардоне, Піно Блан (Піно Бьянко)
Вміст цукру Напівсолодке
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 150%%
Категорія Ігристе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари