Вино Odesos Рислінг біле сухе 0.75 л 12.5% [4820186961157] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино Odesos Рислінг біле сухе 0.75 л 12.5% [4820186961157]

190 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

City Winery Odesos — була створена 2019 року. Ім'я винарні пов'язане з однією з версій походження назви міста, названого нібито на честь давньогрецької колонії Одесос, розташованої на узбережжі недалеко від сучасної «перлини біля моря». Сама Винарня розташована в історичному центрі міста Одеси.

«Якість важливіша за об'єми» — така наша філософія. У нашому розумінні правильне виробництво — це класичні технології тисячоліття, які сплітаються зі знаннями, та можливості сучасності.

Хоч як банально звучить фраза «Вино створюється на винограднику», наш винар надає особливої уваги виробництву вин з етапу розвитку винограду. Починаючи з першого обрізування лози, ми закладаємо основу майбутнього винограду, з дотриманням усіх агрономічних заходів для забезпечення якості та здоров'я сировини. Збирання винограду починається за фактом настання його «фізіологічної зрілості». Звісно, вміст цукру та кислоти у винограді важливий, але для нашого винаря важливіше мати стиглі таніни, насичені поліфеноли й антоціани (тіло, смак, структура та колір), і це саме те, що ми називаємо «фізіологічною зрілістю» винограду.

Характеристики
Країна Україна
Витримка Без витримки
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12.5%
Дегустаційні замітки
Аромат В ароматі домінує зелене яблуко з лаймом, прекрасно доповнений квітковими нотами
Смак Смак хрусткого зеленого яблука
Температура подачі 10 °С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре