Вино Португалії Gazela Rose, Рож, Н/Сол, 0.75 л [5601012001525] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Португалії Gazela Rose, Рожеве, Напівсолодке, 0.75 л [5601012001525]

273 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Бренд Gazela (Газель) вперше з'явився 1984 року. Через 20 років компанія Sogrape Vinhos вирішила його відновити та модернізувати, водночас зберігаючи цінності Gazela — свіжість, легкість, привабливість і універсальність напоїв. Під цим брендом виробляються вина з виноградників Квінта де Асеведо — маєтку, купленого компанією Sogrape Vinhos 1982 року та розташованого на півночі Португалії в області Віньйо Верде.

Газела Розе — освіжне вино, створюване із суміші винограду португальських сортів. Після дроблення ягід проводиться їхнє м'яке пресування, під час якого шкірка частково контактує із соком. Повільна ферментація сусла здійснюється в чанах із неіржавкої сталі за контрольованої температури 16 °C. Після холодної стабілізації вино фільтрують і розливають у пляшки.

1942 року Фернандо Ван Зеллер Гуедес із партнерами заснував компанію "Sociedade Comercial dos Grandes Vinhos de Mesa de Portugal", яка тепер відома як "SOGRAPE Vinhos". Завданням компанії було створення продукції, що ґрунтується на трьох критеріях: якість вина, важливість брендів і активна презентація своїх вин. Першим випущеним напоєм, який реалізував усі критерії, стало вино "Матеуш", яке принесло компанії популярність і дало поштовх до подальшого розвитку виробництва та виходу на ринки Аргентини та Іспанії, а трохи пізніше — Сполученого Королівства Великобританії та США. Під керівництвом Фернандо Гуедеса 1967 року був збудований новий завод в Авінтеші. Це був перехід на новий рівень обсягів і якості. Шість сучасних ліній розливання забезпечували обсяг 200 тисяч пляшок на день. У 70-ті роки "SOGRAPE" розширює свій інвестиційний портфель за допомогою інших стратегічних галузей, зокрема скляної промисловості та банківської справи. Після глобальної реструктуризації у 80-х роках, компанія зосередила увагу на створенні нових вин і охопленні нових винних регіонів Португалії — Дао, Вино Верде, Байррада, Дору й Алентежу. Великі кошти були інвестовані в дослідження з підбору та садіння якісних сортів португальського винограду, а також у будівництво сучасних виноробних об'єктів. Гуедес також почав активну підтримку університетських досліджень у галузі біотехнології, виноградарства та виноробства. Сьогодні компанією керує третє покоління родини Гуедес. Вона володіє приблизно 1200 га виноградників в основних португальських виноробних регіонах, а також в Аргентині, Чилі та Новій Зеландії. Виробнича база "SOGRAPE" містить 9 маєтків і 10 виноробів, потужність яких становить понад 30 млн. літрів на рік.

Характеристики
Виробник Sogrape Vinhos
Країна Португалія
Вміст цукру Напівсолодке
Колір Рожеве
Об `єм 0.75 л
Міцність 9.5%
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари