Вино San Leonardo, Vette Di San Leonardo, 2022, Trentino Alto Adige,12.5%, Біле, Сухе,1.5 л (под.уп) [2900000001954] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино San Leonardo, Vette Di San Leonardo, 2022, Trentino Alto Adige,12.5%, Біле, Сухе,1.5 л (под.уп) [2900000001954]

1 916 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Vette di San Leonardo — дуже свіже, ароматне вино, яке отримало свою назву на честь величних гірських вершин, що оточують виноградники. Ручний збір Совіньйон Блану проводять у вересні після досягнення ягодами ідеальної зрілості. Після холодної 12-годинної мацерації сік відокремлюється від мезги шляхом м'якого пресування та ферментується за температури 12 С протягом 20 днів. Потім вино дозріває 5 місяців на дріжджовому осаді в місткостях з неіржавної сталі з проведенням частого батонажу. Перед розливом у пляшки вино стабілізують, висвітлюють та відфільтровують. Потенціал зберігання вина не менше 5 років.

Ветте Ді Сан Леонардо названо на честь величних вершин, що височіють над виноградниками Совіньйон Блану. Витримується 5 місяців на осаді з періодичним батонажем. Колір: солом'яно-жовтий із зеленими відблисками.

Характеристики
Країна Італія
Регіон Трентіно-Альто Адідже
Сорт винограду Совіньйон Блан
Витримка Витримане
Колір Біле
Об `єм 1.5 л
Міцність 12.5%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Світло-жовтий з зеленими відтінками

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари