Вино Special Dry Henriques & Henriques Madeira біле сухе 0.5 л 19% [5601196017077] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино Special Dry Henriques & Henriques Madeira біле сухе 0.5 л 19% [5601196017077]

436 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Henriques & Henriques Madeira Special Dry — суха мадера з вмістом цукру 49 г/л. Мадера виготовляється з винограду сорту Тінта Негра Моль, зібраного на плантаціях компанії Henriques&Henriques. Після винифікації на основі сучасних методів, вино витримувалося майже 3 роки в дубових бочках. Перед витримкою більшість молодих вин типу мадери проходять "Eustufagem". Цей процес складається зі зберігання вина впродовж 3 місяців у гарячому стані за температури 45 °C для того, щоб імітувати тривалі морські подорожі, які були частиною традиційного процесу старіння.

Компанія Henriques&Henriques — один із найбільших виробників мадери на португальському острові Мадейра, на ім'я якого й назване солодке кріплене вино. Сьогодні компанія має половину всіх наявних нагород у категорії кріплених вин на Мадейрі. Компанія Henriques&Henriques офіційно була створена 1850 року. Її засновником був Жуау Жуакім Енрікес (Joao Joachim Henriques). Свого часу компанія Henriques&Henriques постачала до царської Росії майже 76 тисяч пляшок мадери щорічно. Доставляють вино й у бочках.

Сьогодні компанія Енрікес і Енрікес має найбільшими висотними виноградниками на Мадейрі та постійно збільшує їхню площу. 1992 року компанія інвестувала 6 млн доларів у модернізацію й розширення виробництва. Була побудована винарня у Квінта Гранде з новітнім обладнанням для винифікації та пристроями "estufa" для нагрівання вина в сталевих чанах паром. Тут застосовуються найсучасніші технології для виробництва мадери, які дають нагоду регулювати рівень цукру для отримання різних типів вина. У поєднанні з багатовіковими традиціями це дає змогу створювати унікальні напої. Під час нагрівання вина в естуфах відбувається карамелізація цукру, розчиненого у вині, що допомагає молодим винам придбати особливий смак зрілих. Науково обґрунтована, технічно досконала сучасна технологія нагрівання вина дає змогу точно контролювати процес. Сьогодні виготовлення великих обсягів мадери було б просто неможливо без таких технологій. Процес бродіння мадери залежить від заданої температури та може тривати від 8 до 24 годин. Для напівсолодких вин бродіння триває приблизно три дні, для напівсухих — до 4 днів. Сухе вино ферментує 5-6 днів. Мадера обов'язково витримується в дубових бочках. У компанії є бочки для витримки віком понад сто років. Зазвичай купажовані вина витримуються 5, 10 і 15 років. Для традиційної мадери з винограду сорту Тінто Негра Моль витримка становить до 3 років. Зараз велика частина експорту компанії постачається до США, Канади, Британії, Німеччини, Швеції, Данії.

Характеристики
Країна Португалія
Регіон Дольчетто ді Догліані
Сорт винограду Серсіаль
Витримка Молоде
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.5 л
Міцність 19%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Золотистий
Аромат Аромат вина має характерні горіхові нотки.
Смак У вина м'який освіжний смак і тривалий посмак з фруктовими тонами.
Гастрономічна поєднуваність Вино чудове як аперитив або в поєднанні з сиром.
Температура подачі 12-19 ºC

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре