Вино Torre Aldea Вердехо Torre Aldea D.O. Rioja біле сухе 11.6% 0.75 л [8423513000176] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино Torre Aldea Вердехо Torre Aldea D.O. Rioja біле сухе 11.6% 0.75 л [8423513000176]

199 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Винарня була заснована 20 листопада 1955 року групою фермерів з Альдеануева-де-Ебро. Кілька місяців по тому, в лютому 1956 року, були розроблені перші статути, і вони почали будівництво винарні. Ці партнери-засновники об'єдналися для протистояння кільком покупцям того часу, які скористалися розосередженим пропонуванням виноградарів у маленькому містечку.

Впродовж 1960-х років винарня розширювалася, щоб задовольнити все більші потреби виробництва фруктів із нових плантацій і появи нових членів, яких привабило зростання компанії.

У 1970-ті роки була встановлена перша розливна установка, що використовує головно ручні процеси, й перші пляшкові вина були випущені на ринок. Вино вживали головно учасники та кілька місцевих клієнтів.

У 1980-ті роки продаж на внутрішньому ринку розширився, й перша лінія розливу була замінена ефективнішим, сучаснішим обладнанням. До кінця десятиліття Бодегас Сан Ісідро С. Куп. придбала основну частку акцій Bodegas Berberana, ставши її основним акціонером і посідаючи посаду голови ради директорів.
1995 року частка в Bodegas Berberana була продана й був реалізований великий проєкт з розширення, винифікації та розливу, з першими установками, на яких можна витримувати вина. Незабаром винарня змінила свою назву з Bodegas San Isidro на Viñedos de Aldeanueva, прагнучи відокремити себе від численних інших виноробних кооперативів у країні, які використовують ім'я покровителя виноградарів.

2001 року нова управлінська команда вступила у володіння. З цього моменту та з цим професійним керуванням реалізована стратегія досягнення продажів у 13 мільйонів пляшок на рік.

Характеристики
Країна Іспанія
Регіон Ріоха
Класифікація DO
Сорт винограду Вердехо
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 11.6 %
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Солом'яно-жовтий
Аромат Фруктовий аромат з цитрусовими нотками, а також яблук і фенхелю
Гастрономічна поєднуваність Вино складе гармонійну пару морепродуктам та рибі. Поєднується з різноманітними салатами.
Температура подачі 8- 12 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре