Вино України Inkerman Reserve Cabernet Sauvignon Чер., Сух., 0.75 л [4823090000233] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино України Inkerman Reserve Cabernet Sauvignon, Червоне, Сухе, 0.75 л [4823090000233]

289 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Інкерманський завод маркових вин був створений 1961 року на базі підземного вироблення будівельного каменю — мішанкового вапняку, що використовувався для післявоєнної відбудови та будівництва міста Севастополя. На глибині від 5 до 30 м утворилися штольні з порівняно низькою, постійною температурою і вологістю, що стало передумовою для створення заводу маркових вин.

Справжнє виноробство — це мистецтво, це таїнство, а виноробство Інкермана за чудовим асортиментом вин та вірністю класичним традиціям особливо унікальне.

Винороби та технологи відбирають найякісніший виноград і створюють з нього вино за класичними технологіями виноробства. Саме тому вина Інкерман відзначаються високою якістю, вишуканим благородним смаком і складним неповторним букетом. За всю свою історію вони отримали 13 кубків Гран-Прі, 142 золотих, 50 срібних і 13 бронзових медалей міжнародних конкурсів.

Характеристики
Виробник Инкерман
Країна Україна
Регіон Херсонська область
Сорт винограду Каберне Совіньон
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 13%
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари