Вино України Інкерман Рислінг 9-14% Біл., Н/Сух., 0,75 л [4820003751893] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино України Інкерман Рислінг 9-14%, Біле, Напівсухе, 0.75 л [4820003751893]

129 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Історія вин Inkerman почалася в 1961 році, коли був заснований «Інкерманський завод маркових вин». Вина Інкерман спочатку вирізнялися високою якістю, виготовлялися відповідно до традицій класичного виноробства. 2014 року було створено Торговий дім "Інкерман" як дочірню компанію "Inkerman International AB".

Сьогодні Торговий Дім "Інкерман" здійснює виробництво та маркетинг тихих та ігристих вин під брендом Inkerman для реалізації на території України. Тихі вина виробляються в м. Нова Каховка, а ігристі — у м. Одеса. Для виробництва вина використовуються тільки найкращі виноматеріали українського й імпортного походження. Компанія повністю контролює процеси збирання врожаю, транспортування, перероблення, бродіння й розливання вина в пляшки.

В ігристих винах Inkerman враховуються всі можливі переваги, починаючи від класичного брюту до улюблених українцями напівсолодкого ігристого, ароматного мускату або легкого Rose. З тихих вин компанія представляє чотири колекції — Колекцію молодих вин, Класичну колекцію, яка є серцем Inkerman, колекцію Wine Masters 'Selection, вина якої за своєю органолептикою близькі до європейських, і четверту преміальну колекцію, предмет особливої гордості — Inkerman Reserve. Преміальна колекція містить чотири різних сорти вина, витриманих у бочці від півроку до півтора року. Inkerman Reserve порівняно нова колекція, на ринок вона вийшла наприкінці 2017 року.

Характеристики
Виробник Инкерман
Країна Україна
Регіон Херсонська область
Сорт винограду Рислінг рейнський
Витримка Немає
Вміст цукру Напівсухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 10-13%
Розмірки 96 х 95 х 308 мм
Вага 1.275 кг
Зрілість Пити
Категорія Тихе
Дегустаційні замітки
Аромат
Смак
Гастрономічна поєднуваність
Температура подачі 10 - 12 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре