Горілка Фінляндії Koskenkorva 1 л 40% [6412700140001] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Горілка Фінляндії Koskenkorva 1 л 40% [6412700140001]

618 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Koskenkorva Vodka — горілка з фінського села. Посідає перше місце за обсягами продажів у Фінляндії (згідно з дослідженням IWSR'17 Finland). Класична горілка виготовлена тільки з двох інгредієнтів: місцевого фінського ячменю й найчистішої води з підземних джерел. Безперервний процес дистиляції робить цю горілку однією з найм'якіших і найчистіших у світі.

Завдяки високій якості цього процесу вона не вимагає додаткової вугільної фільтрації. Зерно, з якого робиться Koskenkorva, виросло в окрузі 200 км від села. Єдина горілка, яку назвали на честь села, де вона виробляється — село Коскенкорва. Altia Plc — провідна скандинавська компанія з виробництва алкогольних напоїв, що працює на ринку вина та міцних алкогольних напоїв у країнах Скандинавії, Естонії й Латвії. Altia виробляє, імпортує, виводить на ринок, продає та розповсюджує як власні, так і партнерські бренди напоїв. Цим самим хоче поліпшити сучасну, відповідальну нордичну культуру пиття.

Характеристики
Країна Фінляндія
Об `єм 1 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Прозорий
Аромат Ніжний, збалансований
Смак Класичний, виключно м'який
Гастрономічна поєднуваність Рекомендується вживати охолодженою у чистому вигляді, а також як основу для коктейлів
Температура подачі -5...-18 °С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре