Горілка США Tito's Handmade Vodka / Титос Хэндмэйд Водка, 40%, 0.7л [619947000112]
-6%

Горілка США Tito's Handmade Vodka / Титос Хэндмэйд Водка, 40%, 0.7л [619947000112]

650 грн 609 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Тіто Беверижд, засновник бренду Tito's, родом із Сан-Антоніо, Техас. Він здобув освіту геолога та геофізика, працював у нафтових і газових компаніях спершу в Техасі, а потім — у Венесуелі та Колумбії, але згодом усвідомив, що хоче взятися за власну справу.

Тіто повернувся в Остін і почав робити ароматизовану горілку для своїх друзів і родичів як подарунки на свята. Але на одній із сімейних вечірок до нього підійшов чоловік і поцікавився, чи правда те, що це він зробив ароматизовану горілку. Він захоплювався нею й порадив продати першу партію пляшок. З того моменту Тіто серйозно задумався над відкриттям свого бізнесу. Попри певні труднощі, 1995 року він усе-таки отримав першу в Техасі ліцензію на виробництво саморобної горілки. Горілка виробляється компанією Fifth Generation, яка була заснована в Остіні, штат Техас, 1995 року.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре