Горілка України Staritsky Levitsky Reserve 40% 0,5 л [4820139240025] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Горілка України Staritsky Levitsky Reserve 40% 0,5 л [4820139240025]

458 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Традиції горілчаної майстерності
Україна — держава з багатовіковою історією й багатою духовно-просвітницькою спадщиною. Ця земля завжди була в центрі історичних подій: воєн, союзів, винаходів і народження легенд. Тут зійшлися два світи — західний і східний, глибоко вкоренивши в такий спосіб дух суперечностей і давши поштовх розмаїттю народжених тут видатних особистостей. Водночас ці суперечності гармонійно доповнювали та розвивали високу культуру, спрагу до нових знань і відкриттів.

Але було й таке, що, досягнувши досконалості, не вимагало більше змін — це традиції приготування міцного алкоголю, який став невіддільним супутником гучних застіль і дружніх філософських зустрічей талановитих людей.

Staritsky&Levitsky Vodka виготовляється неквапом і без суєти, суто обмеженими партіями на невеликому підприємстві, заснованому 2001 року в місті Львів.

Експерименти над рецептурою мінімізуються, адже чітко зрозуміло, що найважливіші складники якісної горілки — це чиста природна вода Карпатських гір без надмірного очищення, найкраща озима пшениця, вирощена на унікальних родючих чорноземах, і неспішний процес виробництва, що вимагає уваги та терпіння, щоб зробити все неквапом і без помилок.

Унікальність Staritsky&Levitsky Vodka

Спирт — тільки з озимої пшениці серпневого врожаю. 5-разова дистиляція в мідних ректифікаційних колонах. Селекція за принципом «найкраще з безлічі».

Вода — із заповідних Карпатських джерел. Має слабкий рівень мінералізації й не вимагає великого очищення. Видобувається способом зовнішнього забору та доставляється в цистернах.

Натуральні компоненти — фруктоза, настій пшеничних висівок, бурштинова кислота.

Фільтрація — 4-разова через березове вугілля. Суміш подається від низу до верху під природним тиском через колони заввишки 4,2 м. Використовується тільки «свіже» не регенероване вугілля. Фінальна фільтрація — через гірський кришталь.

Тривалий мар'яж — відпочинок суміші 28—90 днів для повної інтеграції компонентів.

Упаковка — найкращі матеріали. Класична коньячна пляшка з оптичного скла виробництва SaverGlass (Франція) і пробка Камю виробництва Tapi (Італія).

Розливання — унікальна низькошвидкісна лінія розливання, яка ополіскує пляшки спиртовою сумішшю.

Купаж Staritsky&Levitsky Reserve був відтворений 2010 року на основі рецепта столітньої давності й адаптований до умов сучасного виробництва.

Назва Reserve означає постійний пошук і резервування виняткових спиртів, які можуть зберігатися до 2 років до того, як стануть основою горілки. Особливості виробництва полягають у регламентованому терміні витримування, 28—35 днів, і ручному оформленні пляшки.

Характеристики
Виробник Staritsky & Levitsky
Країна Україна
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Категорія Горілка

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари