Горілка України Український дух Журавлина (Ukrainian spirit cranberry) 38% 0.5 л [4820131391800] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Горілка України Український дух Журавлина (Ukrainian spirit cranberry) 38% 0.5 л [4820131391800]

249 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Державне підприємство «Укрспирт» — найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні. ДП «Укрспирт» забезпечує чудовою сировиною цілу низку галузей. Продукція підприємства незамінна під час виготовлення лікеро-горілчаних виробів, у фармацевтиці, медицині, парфумерії, виноробстві, кондитерській промисловості, тваринництві та інших галузях народного господарства. ДП «Укрспирт» постачає якісні інгредієнти для виробництва лакофарбових виробів, розчинників, технічних рідин для автотранспортних засобів. Наша продукція використовувана навіть в авіамоделюванні.

Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» — понад 36000000 декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. Заводи ДП «Укрспирт» також мають цехи з виробництва лікеро-горілчаних виробів. Ми маємо все потрібне для виробництва найякісніших алкогольних напоїв — від висококласного обладнання та якісних ресурсів до найкращих фахівців галузі.

Пріоритет для ДП «Укрспирт» — це якість продукції. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Підприємство пропонує клієнтам індивідуальний підхід і прозорі, економічно вигідні умови співпраці. ДП «Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках, а також є єдиним уповноваженим експортером спирту етилового ректифікованого різних сортів в Україні. Зараз одним із пріоритетних завдань підприємства є розвиток експортного напряму. Продукція ДП «Укрспирт» відома на ринках Середньої Азії й Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджанської Республіки, Турецької Республіки, Республіки Австрії, Республіки Польщі.

Характеристики
Виробник Укрспирт
Країна Україна
Об `єм 0.5 л
Міцність 30%8
Дегустаційні замітки
Аромат Аромат - гармонійний, з легкої ягідної нотою.
Смак З асимільованим спиртом, легкої плодової солодкістю спочатку і тонкої злакової нотою в розвитку. Гранично збалансоване і чисте післясмак з легкою терпкістю в самому фіналі.
Температура подачі 8 ° С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари