Вино Нової Зеландії Brancott Estate "B" Marlborough Sauvignon Blanc 10,5-15% Біл., Сух., 0.75 л [9414024651123] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Нової Зеландії Brancott Estate "B" Marlborough Sauvignon Blanc 10, 5-15%, Біле, Сухе, 0.75 л [9414024651123]

874 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Виноробне господарство Brancott Estate розпочинає свою історію з 1934 року, коли югославський іммігрант Іван Юкіч, що влаштувався в Новій Зеландії, розбив на околицях міста Окленд маленький виноградник. 1944 року виготовлені перші вина, а 1973 року компанія Montana (так спочатку називалася виноробня Brancott) розпочинає освоєння Південного острова. Регіон Мальборо, який надалі став центром новозеландського виноробства, розташований саме тут — на північно-східному краю Південного острова. Його унікальність насамперед зумовлена особливими кліматичними умовами: широка долина, якою протікає повноводна річка Вайрау, на північному заході захищена від негоди горами Ричмонд, а на південному сході впирається в невеликі пагорби. Крім цього, сприятливе для виноробства чергування яскравих сонячних днів і прохолодних сухих ночей надає винам регіону природної кислотності. Залежно від розташування у регіоні Мальборо переважають три типи ґрунтів: молоді кам'янисті ґрунти на півночі, ґрунти середнього віку в південній долині Аватере та зрілі ґрунти з високим вмістом глини на південному боці долини Вайрау.

Справді новаторським кроком виноробні Brancott Estate стало саджання ліз сорту Совіньйон Блан у долині Вайрау 1975 року. Винарня Brancott Estate стала піонером із впровадження цього сорту у виноробну промисловість Нової Зеландії, змінивши її раз і назавжди. 1977 року випущена основна лінійка виноробні на чолі з вином із Совіньйон Блан, що здобуло всесвітнє визнання. З цього моменту почалося небувале зростання компанії, яка стала найбільшим виробником і експортером вин Нової Зеландії, а також володарем престижних титулів. Варто зазначити, що саме цей успіх назавжди закріпив за країною почесне місце на світовій мапі виноробства.

Характеристики
Виробник Pernod Ricard
Регіон Мальборо
Сорт винограду Совіньон Блан
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 13.5%
Термін придатності Brancott-Estate-Marlborough-Sauvignon-Blanc-9414024651123
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари