Бренді Іспаніїї Torres Хайме, 38% 0.7 л [8410113000156]
Акція

Бренді Іспаніїї Torres Хайме, 38% 0.7 л [8410113000156]

  • Виробник: Torres
  • В наявності
6 433 грн 6 147 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Компанія Torres була заснована Хайме й Мігелем Торрес 1870 року. Піренейський півострів, на якому розташовані основні виноградники сім'ї, відомий різноманітністю ґрунтів і мікрокліматом, що ідеально підходять для виноградарства. З покоління в покоління в родині передавався секрет виготовлення вин і любов до землі. Ця традиція, новаторство й бачення майбутнього перетворило Торрес на відому компанію, чию продукцію тепер можна знайти у понад 140 країнах світу. Сьогодні Торрес має понад 1300 га виноградників не лише в Іспанії, але й на інших континентах Одним з головних пріоритетів сім'ї Торрес є збереження для майбутніх поколінь культури виноградарства. Тому Торрес приділяє велику увагу проблемам екології та їхньому розв'язанню — очищає стічні води, бере активну участь у справі збереження й пересадки регіональних лісів, а також у збереженні орла Бонеллі в Іспанії й Андського кондора в Чилі, інвестує дослідження з поновлюваних джерел енергії (сонячні батареї і вітрові парки), гібридних автомобілів, вивчення експлуатації виноградників і лісової біомаси.

Характристики
Виробник Torres
Країна Іспанія
Регіон Каталонія, Панадес
Сорт винограду Треббьяно ді Соаве
Витримка 15-30 років
Об `єм 0.7 л
Тип Виноградний
Міцність 30%8
Категорія Бренді
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Глибокий, яскравий, темно-бурштиновий
Аромат Насичений, складний, з яскравими кокосовими нотами і відтінками сухофруктів і спецій
Смак Глибокий, округлий, гладкий, зі стійким післясмаком
Гастрономічна поєднуваність Можна вживати в чистому вигляді як дижестив, а також як ігрідіент для коктейлі. Дуже добре підходить до м'ясних страв і міцному заварному кави
Температура подачі 20 ° С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари