Бренді Іспаніїї Torres 5 років, 38%, 0.7 л [8410113000019]

  • Виробник: Torres
  • В наявності
610 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Компанія Torres була заснована Хайме й Мігелем Торрес у 1870 році. Піренейський півострів, на якому розташовані основні виноградники сім'ї, — відомий різноманітністю ґрунтів і мікрокліматом — ідеальними для виноградарства. З покоління в покоління в родині передавався секрет виготовлення вин і любов до землі. Ця традиція, новаторство й бачення майбутнього перетворили Торрес на відому компанію, чию продукцію тепер можна знайти у понад 140 країнах світу. Сьогодні Торрес володіє понад 1300 га виноградників не тільки в Іспанії, а й на інших континентах. Одним із основних пріоритетів сім'ї Торрес є збереження для майбутніх поколінь культури виноградарства. Тому Торрес приділяє велику увагу проблемам екології та їх вирішенню — очищає стічні води, бере активну участь у справі збереження й пересадження регіональних лісів, а також у збереженні орла Бонеллі в Іспанії й Андського кондора в Чилі, інвестує дослідження з поновлюваних джерел енергії (сонячні батареї та вітряні парки), гібридних автомобілів, вивчення експлуатації виноградників і лісової біомаси.

Характристики
Виробник Torres
Країна Іспанія
Регіон Каталонія
Витримка 5 років
Об `єм 0.7 л
Міцність 38%
Категорія Бренді
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Темний топаз, з зеленими і золотистими відтінками
Аромат Яскравий, глибокий, з нотами горіха і сухофруктів
Смак Насичений, оксамитовий. У післясмаку нотки ванілі і кориці
Гастрономічна поєднуваність Відмінний дижестив, також можна використовувати як ігрідіент для коктейлів. Прекрасно поєднується з м'ясними стравами, сигарою і міцною кавою
Температура подачі 20 ° С

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари