Коньяк Shabo Reserve / Шабо Резерв VSOP, 40%, 0.5 л [4820070404388] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Коньяк Shabo Reserve / Шабо Резерв VSOP, 40%, 0.5 л [4820070404388]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
298 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Колекція високоякісних витриманих коньяків України створена з використанням європейських і власних 8-, 10-річних маркових спиртів із витримуванням не менш ніж 3, 4 і 5 років відповідно до подальшого відпочинку купажу не менш ніж 120 днів.

Shabo — це сучасне українське винарне підприємство з повним циклом виробництва, засноване 2003 року на базі найстарішого винного виробництва України в селі Шабо. До його структури входять «Винний дім Шабо», «Дім ігристих вин Шабо», а також «Коньячний дім Шабо».

Shabo — це єдиний теруар України, 1200 га виноградників і 4 млн виноградних лоз, велика частина яких — це європейські сорти з найкращих розсадників Європи (Каберне Совіньон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.).

Shabo — це тихі вина, ігристі, вермути, бренді, коньяки України та виноградна горілка.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка здобула право створювати преміальні вина «контрольованих найменувань за походженням» (український аналог французьких Appellation d'origine controlee).

Shabo — це культура споживання вина.

Характеристики
Країна Україна
Класифікація Коньяк
Витримка 5 років
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Золотисто-бурштиновий
Аромат Має тонкі вишукані нотки
Смак Має багатий смак, з вишуканими медовими нотками, довгим посмаком
Гастрономічна поєднуваність Аперитив-дижестив
Температура подачі 18-20 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари