Джин 135 East, Gin Hyogo, 42%, 0,7л - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Джин 135 East, Gin Hyogo, 42%, 0,7л [4970860858102]

  • Бренд: Gin Hyogo
  • В наявності
1 299 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Лікеро-горілчаний завод Kaikyo розташований у місті Акасі округу Хіого. Винокурня базується на історичному пивоварному заводі Akashi Sake, який добре відомий завдяки бренду "Akashi-Tai». Завод Kaikyo названий на честь знаменитого моста Акасі-Кайкьйо, який розташований прямо перед винокурнею. Цей міст одна з визначних пам'яток міста Акасі й зараз це найдовший підвісний міст у світі (завдовжки 1991 метр).
Виготовлення віскі на заводі почалося 1917 року. Оскільки тоді віскі під назвою "Akashi" вже випускалося іншою компанією, було вирішено виробляти віскі під брендом "Hatozaki". Hatozaki — найстаріший кам'яний маяк у Японії, побудований 1620 року, який був гідом для моряків, що мандрували у бурхливих водах поблизу міста Акасі. Це символ надії, відкритості світу та торгівлі, яка дає змогу обмінюватися товарами та ідеями.
До 100-річчя сімейного дому Кіміо Йонедзава майстер-дистилер також запустив виробництво нового джину 135° EAST Hyogo Dry Gin.
2016 року винокурня Кайку була придбана британською незалежною компанією Mossburn. Вона вклала у винокурню великі кошти, встановивши два нові Copper Twin Pot (перегінні куби) від відомої шотландської компанії Forsyth's, спеціально для виробництва японського односолодового віскі.
Kaikyo Distillery виробляє два різні типи віскі: односолодове і солодове купажоване, джин та інші спиртні напої.
Всі віскі Hatozaki виробляються без використання карамелі та без холодної фільтрації.
Перші релізи Hatozaki були представлені на берлінському барному конвенті й на ювілейному ProWein-19

Характеристики
Країна Японія
Об `єм 0,7 л
Міцність 42%
Дегустаційні замітки
Аромат Яскравий і витончений аромат наповнений тонами цитрусових фруктів, традиційними нотами ялівцю, дягелю, коріандру

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари