Джин Suntory Roku 0.7 л 43% [4901777305359]

  • Виробник: Suntory
  • В наявності
1 118 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

"Toki" — японський купажований віскі, у виробництві якого використовуються спирти з трьох заводів Санторі: Yamazaki, Hakushu та Chita. У перекладі з японської "Toki" означає "час". У японській культурі повага до традицій і переосмислення породжує потужну творчу енергію. Санторі, натхненна цією взаємодією, об'єднала в "Токі" спадщину компанії з інноваційними технологіями створення віскі.

Японська компанія Suntory (Санторі) була заснована 1899 року. Творцем компанії став Сіндзіро Торі, на честь якого компанія й отримала своє ім'я. Санторі була створена для ввезення в країну іспанських вин, але в 1923 році починає проявляти інтерес до віскі й поблизу міста Ямазакі будує першу винокурню в Японії. Місцевість, де розташувалася винокурня, з холодним і вологим кліматом ідеально підходить для витримки віскі в бочках. Однак справжнє визнання віскі Санторі отримало тільки у 50-ті роки, після Другої світової війни. У 1973 році була відкрита друга винокурня в Хакушу — самий центр Японії. Сьогодні вона є найбільшою у світі й обладнана 24 перегінними кубами. Віскі, які виробляють ці дві винокурні — це бленди з легким торфовим смаком і односолодове віскі з м'яким і добре збалансованим, елегантним ароматом: Suntory Royal, Suntory Reserve, Suntory Imperial, Suntory Yamazaki, Suntory Hibiki, Suntory Kakubin...

Характристики
Країна Японія
Об `єм 0.7 л
Міцність 43%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Чистий, прозорий колір
Аромат Свіжий аромат джину розкривається відтінками вишневого цвіту та зеленого чаю.
Смак Смак джину м'який, сухий, шовковистий, з характерними рослинними нотами та пікантними нюансами плодів юдзу. У посмаку залишаються пряні нюанси.
Гастрономічна поєднуваність Ідеально підходить для приготування коктейлів, чудово поєднується з тоніком. Є чудовим дижестивом.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре