Коньяк Shabo Reserve / Шабо Резерв VS, 40%, 0.5 л [4820070404340]- самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Коньяк Shabo Reserve / Шабо Резерв VS, 40%, 0.5 л [4820070404340]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
276 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Колекцію високоякісних витриманих коньяків України створено з використанням європейських і власних 8-, 10-річних маркових спиртів із витримкою не менш як 3, 4 і 5 років відповідно до подальшого відпочинку купажу не менше ніж 120 днів.

SHABO — це сучасне українське виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване 2003 року на базі найстарішого винного виробництва України в селі Шабо. До його структури входять «Винний дім Шабо», «Дім ігристих вин Шабо», а також «Коньячний дім Шабо».

SHABO — це єдиний теруар України, 1200 га виноградників і 4 млн виноградних лоз, більшість яких — це європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Отонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне й ін.).

SHABO — це тихі вина, ігристі, вермути, бренді, коньяки України та виноградна горілка.

SHABO — єдина в Україні компанія, яка отримала право створювати преміальні вина «Контрольованої назви за походженням» (український аналог французьких Appellation d'origine controlee).

SHABO — це культура споживання вина.

Характеристики
Країна Україна
Класифікація Коньяк
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Золотисто-бурштиновий
Аромат Плодові нотки з відтінком барбарису та легкими тонами бочкової витримки
Смак Округлий, м'який, з приємним посмаком і нотами маркових витриманих коньячних спиртів
Гастрономічна поєднуваність Ніжні фрукти, персик, груша, виноград, кава

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре