Коньяк Франції Courvoisier VS 40% 0,5 л [3049197110168] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Коньяк Франції Courvoisier VS 40% 0,5 л [3049197110908]

1 280 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Історія бренда Courvoisier сягає початку XIX століття, коли Еммануель Курвуазьє та його партнер Луї Галуа організували торгову компанію та склади з алкогольною продукцією. Саме їх, за переказами, відвідав Наполеон і закупив кілька бочок коньяку для своєї армії. 1828 року сини засновників — Фелікс Курвуазьє та Жуль Галуа — вирішують відійти від торгівлі та зосередитися на виробництві високоякісного коньяку. Їхній проект увінчався колосальним успіхом, а творці здобули славу виробників найбільш вишуканого коньяку. 1909 року компанію купує англійська родина Саймон, яка побачила великий потенціал бренда «Courvoisier». Саме завдяки родині Саймон з'явився знаменитий логотип із силуетом Наполеона, а сам коньяк став знаменитий далеко за межами Франції. 1964 року бренд купує канадська компанія Hiram Walker і неабияк розширює ринок, збільшивши в рази міжнародні продажі. Сьогодні марка Courvoisier належить Beam Inc, а виробництво базується в місті Jarnac у департаменті Шарант. Уже понад два століття майстри-блендери компанії вміло поєднують давні традиції та інновації для створення ексклюзивного коньяку, відомого та цінованого сьогодні в усьому світі.

Коньяк Courvoisier VS — швидкоплинне знайомство зі світом розкоші! Це чудовий вибір для тих, хто тільки починає своє знайомство з благородними міцними напоями. Купаж "Courvoisier VS" складається з коньячних спиртів з областей Фен Буа і Пті Шампань, витриманих до восьми років, що набагато перевершує покладені для класу VS норми. Спирти з Фен Буа надають йому комплексні фруктові нотки, а спирти з Пті Шампань — глибину та насиченість, із якими не зрівняється жоден із наявних на ринку коньяків категорії VS.

Коньяк Courvoisier VS завоював подвійну золоту медаль на "San Francisco World Spirits Competition, 2009", золоту медаль на тому ж конкурсі у 2011 році, золоту медаль і титул "Найкращий у своєму класі" на "International Wine and Spirit Competition, 2007".

Характеристики
Виробник Courvoisier
Країна Франція
Регіон Коньяк
Класифікація Коньяк
Сорт винограду Фен Буа, Пти Шаблі
Витримка 4 - 8 років
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Рейтинг Courvoisier продається більш ніж в 180 країнах світу і входить до «Великої четвірки» виробників коньяку
Категорія Коньяк
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Блідо-бурштиновий
Аромат Легкий і багатий, з приємними дубовими нотами
Смак Вишуканий, тонкий, з квітковими і фруктовими нюансами
Гастрономічна поєднуваність Прекрасний у складі коктейлів, а таке в чистому вигляді
Температура подачі 20 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари