Коньяк Франції Courvoisier XO 40% 0,7 л [3049197860018] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Коньяк Франції Courvoisier XO 40% 0,7 л [3049197860018]

9 199 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Історія бренда Courvoisier сягає початку XIX століття, коли Еммануель Курвуазьє та його партнер Луї Галуа організували торгову компанію та склади з алкогольною продукцією. Саме їх, за переказами, відвідав Наполеон і закупив кілька бочок коньяку для своєї армії. 1828 року сини засновників — Фелікс Курвуазьє та Жуль Галуа — вирішують відійти від торгівлі та зосередитися на виробництві високоякісного коньяку. Їхній проект увінчався колосальним успіхом, а творці здобули славу виробників найбільш вишуканого коньяку. 1909 року компанію купує англійська родина Саймон, яка побачила великий потенціал бренда «Courvoisier». Саме завдяки родині Саймон з'явився знаменитий логотип із силуетом Наполеона, а сам коньяк став знаменитий далеко за межами Франції. 1964 року бренд купує канадська компанія Hiram Walker і неабияк розширює ринок, збільшивши в рази міжнародні продажі. Сьогодні марка Courvoisier належить Beam Inc, а виробництво базується в місті Jarnac у департаменті Шарант. Уже понад два століття майстри-блендери компанії вміло поєднують давні традиції та інновації для створення ексклюзивного коньяку, відомого та цінованого сьогодні в усьому світі.

Коньяк Courvoisier XO — унікальна суміш дуже старих спиртів Гранд Шампані, доповнених зрілими спиртами Пті Шампані та Бордері, витримка яких досягає 20 років. Багатий коньяк вищої категорії! Згідно з легендою, саме коньяк Курвуазьє брав із собою Наполеон, вирушаючи на острів Св. Єлени, тому Курвуазьє також відомий як «Коньяк Наполеона».

Характеристики
Виробник Courvoisier
Країна Франція
Регіон Коньяк
Класифікація XO
Сорт винограду Пті Шаблі, Грань Шампань
Витримка 14 - 20 років
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Категорія Коньяк

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари