Коньяк України колекційний Таврія Імперіал 25 років 0,7 л (сув.кор.) [4820000620468] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Коньяк України колекційний Таврія Імперіал 25 років 0,7 л (сув.кор.) [4820000620468]

6 235 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Дім марочних коньяків Таврія — найбільший в Україні виробник коньяків — зокрема й елітних: марочних і колекційних груп. Таврія володіє найбільшими в Україні виноробними угіддями — ми обробляємо майже 1400 Га найкращих сортових виноградників, розташованих в екологічно чистій зоні біля екологічної перлини планети — заповідника Асканія-Нова. Дім марочних коньяків Таврія першим в Україні та другим у світі отримав міжнародний сертифікат відповідності продукції найсуворішим світовим вимогам до органічних екопродуктів. Підприємство було засноване французько-швейцарськими колоністами в 1889 році, тепер на цьому місці розташувалося місто Нова Каховка. Тут створюють справжні марочні коньяки України. Такими можуть називатися тільки ті коньяки, які вироблені на підприємстві з повним циклом коньячного виробництва — від вирощування власного винограду, отримання виноматеріалу, його перекурювання на коньячні спирти, з подальшою витримкою в дубових бочках понад 6 років і розливом у пляшки.

Дім марочних коньяків Таврія випускає продукцію марок: «Таврія», «Георгіївський», «Jatone», «Борисфен» і «ALeXX », які відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Характеристики
Виробник Таврия
Країна Україна
Регіон Нова Каховка
Класифікація XO
Витримка 25 років
Об `єм 0.7 л
Міцність 40%
Категорія Коньяк
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Темно-бурштину колір, з золотистими відтінками
Аромат Багатий, яскравий, з насиченими пряними нотами і багатогранними відтінками шоколаду і сигари
Смак Глибокий, м'який, складний, з прекрасним поєднанням фруктових, пряних і шоколадних відтінків. Післясмак насичене і стійке
Гастрономічна поєднуваність Відмінні дижестив, рекомендується вживати в чистому вигляді, з хорошою сигарою
Температура подачі 20 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари