Вино Аргентини Callia Альта Піно Гріджио 14%, БІЛ. СУХ, 0,75 л [7798108832229] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Аргентини Callia Альта Піно Гріджио 14%, Біле, Сухе, 0.75 л [7798108832229]

  • Бренд: Callia
  • Немає в наявності
307 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Callia — один із провідних виробників вин в Аргентині. Сучасний завод виноробного господарства розташовується в долині Тулум, де досвідчені виноградарі дбайливо обробляють такі виноградні сорти як мальбек, шираз і шардоне. Завдяки використанню ультрасучасного обладнання в поєднанні зі старовинними виноробними традиціями, Калія випускає високоякісні насичені вина, які не раз отримували високі нагороди на престижних конкурсах.

Винарня обладнана високотехнологічним заводом із резервуарами, які займають 8000 м² — вони можуть виробляти до 9 мільйонів літрів висококласного вина. В процесі виробництва здійснюється суворий контроль температур. Виробництво має потужні насоси, танками з неіржавкої сталі, сучасними лабораторіями та кімнатами для дегустацій. Дозрівання і витримку вин здійснюють у бариках із французького дуба. Посаду головного винороба компанії з 2010 року займає молодий талановитий фахівець на ім'я Хосе Рубен Моралес, який ставить перед собою амбітні цілі щодо виведення господарства в число найкращих виноробів світу.

У перспективі Callia планує розвивати оброблення виноградного сорту шираз, який унікальний своєю мінливістю залежно від умов зростання. Також керівництво господарства намагається зрозуміти потреби конкретних споживачів, забезпечивши їх фруктовими ніжними винами найвищої якості.

Характеристики
Виробник Callia
Країна Аргентина
Регіон Сан-Хуан (San Juan)
Сорт винограду Піно Гріджо (Піно Гріджіо)
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 13%
Зрілість Пити, але можна витримувати
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари