Вино Чилі 120 Carmenere, 13/5%, Чер, Сух, 0.75 л [7804330984060] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Чилі 120 Carmenere, 13/5%, Червоне, Сухе, 0.75 л [7804330984060]

352 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Чилійське вино Santa Rita — це продукт виробництва не одного, а п'яти виноробних заводів у всіх виноробних регіонах країни: долинах Касабланка, Лейда, Курико, Лимарі, Майпо, Мауле, Колчагуа, Апальта. Усі вони оснащені високотехнологічним виноробним обладнанням, сучасними лініями розливу та підвалами для зберігання і витримки вина. На виноградниках (загальна площа 3600 га) успішно застосовують величезну кількість методик для поліпшення виноградників, лози та винограду, серед них — ресурсоощадне рільництво, поліпшена шпалерівка та система зрошення, «зелений збір врожаю», вініфікація малими об'ємами, обмежене використання синтетичних добрив.

Бездоганна якість і високі нагороди на престижних конкурсах як у Чилі, так і на міжнародному рівні у сфері виноробства та туризму зробили вина Santa Rita символом чилійського виноробства. Престижне американське видання "Wine&Spirits" завжди визнавав і підтверджував високу якість та відмінність цього вина, присуджуючи постійно винам високі бали. Завдяки цьому виноробня Санта Ріта продовжує сяяти на "алеї слави" Wine&Spirits. Santa Rita отримувала цей титул 10 разів поспіль і є однією з усього 3 чилійських виноробів, які з'явилися на "дошці пошани" цього видання.

Основною ж запорукою успіху вин компанії, на думку багатьох експертів і споживачів, стало найкраще співвідношення ціни та якості серед безлічі чилійських вин.

Характеристики
Виробник Santa Rita
Країна Чилі
Регіон Центральна долина Чилі (Central Valley Chile)
Класифікація DOC
Сорт винограду Карменер (Carmеnеre)
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 13.5%
Зрілість Пити
Категорія Тихе

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари