Вино ігристе Shabo, Natural Muscat, Limited Edition / Шабо, Натуральний Мускат, Лімітоване видання, біле, напівсухе, 11%, 0.75 л [4820254571790] - купити в магазині PROВИНО
Вино ігристе Shabo, Natural Muscat, Limited Edition / Шабо, Натуральний Мускат, Лімітоване видання, біле, напівсухе, 11%, 0.75 л  [4820254571790]
-9%

Вино ігристе Shabo, Natural Muscat, Limited Edition / Шабо, Натуральний Мускат, Лімітоване видання, біле, напівсухе, 11%, 0.75 л [4820254571790]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
667 грн 609 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Ігристе природно-напівсухе SHABO Natural Limited Edition — кардинально інше ігристе. Подібного ви не знайдете ніде в Україні. Ексклюзивна лімітована колекція ігристих вин створена за унікальною технологією “зупинки бродіння холодом”.

Це напівсухе ігристе не має жодного доданого грама цукру. А його елегантна солодкість — природна, виключно за рахунок натурального цукру виноградної ягоди.

Особлива тонка солодкість, яку ні з чим не сплутати, елегантний аромат, який відкривається нота за нотою та своя тендітна історія гри бульбашок у келиху. Справжня симфонія дару природи та майстерності виноробів.

Природно-напівсухі натуральні ігристі вина SHABO Limited Edition створені з власного винограду. Виноградні лози були придбані в Європі з урахуванням особливостей ґрунтів Шабо і висаджені на кращих ділянках теруару. Заради створення продукту виняткової якості кількість виноградних ґрон на кожній лозі скорочується до 2-3 кг. Зібраний врожай вже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють на виробництво, яке має одне з кращих європейських обладнань. Тут виноград проходить делікатне ручне сортування у кілька етапів та переробку.

Унікальність методу полягає в тому, що ферментацію в певний момент зупиняють холодом до -3 °C. А потім відбувається подальше зберігання на тонкому осаді при t -2 °C. За цих умов цукор у ягоді не виброджує, а навпаки розкриває всю палітру смаку винограду.

Колекція створена в унікальному комплексі "Будинок ігристих вин SHABO".

SHABO Natural Limited Edition створене за технологією Charmat, коли процес шампанізації відбувається в сучасних технологічних акратофорах. Але, що особливим є в цій позиції натуральних природно-напівсухих ігристих — тут не додається експедиційний та тиражний лікери. На відміну від традиційних акратофорних ігристих, тут відбувається бродіння лише на основі натурального цукру виноградної ягоди.

Особливу елегантність надає додаткова витримка на тонкому дріжджовому осаді близько 6 місяців (метод sur lie).
Контроль якості здійснюють експерти SARL Derenoncourt (Франція, Бордо) й Institut Oenologique De Champagne (Франція, Шампань).
Характеристики
Країна Україна
Регіон Одеська область
Сорт винограду Мускат Оттонель
Вміст цукру Напівсухе
Колір Світло-жовтий
Об `єм 0.75 л
Міцність 11%
Вид Ігристе
Дегустаційні замітки
Аромат Тонкий мускат, легкий цитрус, квітковий напрямок
Смак Свіжий з ідеальним балансом солодкості, тривалий посмак
Гастрономічна поєднуваність Фрукти
Температура подачі +8 - +10 градусів

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре