Вино ігристе Shabo Grand Reserve / Шабо Гран Резерв, біле, сухе, 13.5%, 0.75 л [4820070402780] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино ігристе Shabo Grand Reserve / Шабо Гран Резерв, біле, сухе, 13.5%, 0.75 л [4820070402780]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
667 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Лімітована колекція витриманих натуральних ігристих вин, створених за старовинним французьким методом шампанізації в пляшках.
До 3500 пляшок кожного найменування за сезон.
Ігристі вина Shabo Grand Reserve створені з власного винограду теруару Шабо. Виноградні лози істинно шампанських сортів були придбані в Європі з огляду на особливості ґрунтів Шабо й висаджені на найкращих за складом ґрунтів мініділянках теруару. Контроль якості забезпечують експерти SARL Derenoncourt (Франція) та Institut Oenologique De Champagne (Франція, Шампань).
Ігристі вина створені в сучасному "Домі ігристих вин Shabo", виготовлені за старовинною французькою технологією. Показово, що вперше цю технологію застосовано в Шабо ще в 19 столітті, за часів швейцарських переселенців. І сьогодні, продовжуючи стародавні традиції, для виробництва лімітованої колекції класичних ігристих вин Grand Reserve Shabo відбирають тільки видатні купажі базових вин, що попередньо пройшли процес витримування впродовж 6 місяців у французьких дубових бариках, обладнаних системою регулювання й контролю температури. Відповідно до технологій шампанізація здійснюється безпосередньо в пляшках на тонкому дріжджовому осаді з подальшою тривалою витримкою — від 3 років. Класична технологія передбачає використання expedition liqueur найвищої якості в кількості, що відповідає рівню солодкості ігристого вина.Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне й ін.). Сьогодні цим лозам уже понад 15 років, це оптимальний вік для створення високоякісних вин. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.
Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного та туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Піно Нуар, Шардоне
Вміст цукру Екстра Брют
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 13.5%
Дегустаційні замітки
Аромат Аромат розкривається відтінками стиглого персика, зеленого яблука і свіжих білих квітів з яскравою терруарной мінеральної. Яскраві тони витримки характеризуються нотками ванілі і вершкового масла.
Смак Тривалий смак ігристого наповнений квітково-фруктовими нотками з гармонійними тонами витримки.
Гастрономічна поєднуваність Десерти, морепродукти омар, морепродукти устриця, риба, чорна і червона ікра.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари