Вино ігристе Shabo Grand Reserve / Шабо Гранд Резерв, рожеве, сухе, 13.5%, 0.75 л [4820070404319] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино ігристе Shabo Grand Reserve / Шабо Гранд Резерв, рожеве, сухе, 13.5%, 0.75 л [4820070404319]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
607 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Лімітована колекція витриманих натуральних ігристих вин, створених за старовинним французьким методом шампанізації в пляшках.
До 3500 пляшок кожного найменування за сезон.
Ігристі вина Shabo Grand Reserve створені з власного винограду теруару Шабо. Виноградні лози істинно шампанських сортів були придбані в Європі з огляду на особливості ґрунтів Шабо й висаджені на найкращих за складом ґрунтів мініділянках теруару. Контроль якості здійснюють експерти SARL Derenoncourt (Франція) та Institut Oenologique De Champagne (Франція, Шампань).
Ігристі вина створені в сучасному "Домі ігристих вин Shabo", виготовлені за старовинною французькою технологією. Показово, що вперше цю технологію застосовано в Шабо ще в 19 столітті, за часів швейцарських переселенців. І сьогодні, продовжуючи стародавні традиції, для виробництва лімітованої колекції класичних ігристих вин Grand Reserve Shabo відбирають тільки видатні купажі базових вин, що попередньо пройшли процес витримування впродовж 6 місяців у французьких дубових бариках, обладнаних системою регулювання й контролю температури. Відповідно до технологій шампанізація здійснюється безпосередньо в пляшках на тонкому дріжджовому осаді з подальшою тривалою витримкою — від 3 років. Класична технологія передбачає використання expedition liqueur найвищої якості в кількості, що відповідає рівню солодкості ігристого вина.Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина з яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.). Сьогодні цим лозам уже понад 15 років, їхній вік оптимальний для створення високоякісних вин. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.
Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного й туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Піно Нуар, Каберне Совіньон
Вміст цукру Брют
Колір Рожеве
Об `єм 0.75 л
Міцність 13.5%
Дегустаційні замітки
Аромат Основний аромат - полуниці, вершків і хлібної скориночки. Вторинний аромат - ягідного джему і фіалки.
Смак Округлий, зі збалансованою кислотністю і довгим післясмаком.
Гастрономічна поєднуваність Десерти, морепродукти омар, морепродукти устриця, риба, чорна і червона ікра.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари