Вино ігристе Shabo / Шабо, біле, сухе, 13.5%, 0.75 л [4820070402643] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино ігристе Shabo / Шабо, біле, сухе, 13.5%, 0.75 л [4820070402643]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
202 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Колекція натуральних ігристих вин, створених за технологією Charmat.
Світовий тренд легких ігристих вин у стилі prosecco.

Ігристі вина Shabo створені з власного винограду теруару Шабо. Виноградні лози були придбані в Європі з урахуванням особливостей ґрунтів Шабо та висаджені на найкращих ділянках теруару. Контроль якості забезпечують експерти SARL Derenoncourt (Франція) та Institut Oenologique De Champagne (Франція, Шампань).
Ігристе вино створене в сучасному "Домі ігристих вин Shabo", обладнання якого — одне з найкращих у Європі. Технологія Charmat, як і класичний метод шампанізації в пляшці, передбачає природне вторинне шумування, тільки пляшкою слугують закриті ємності — акратофори нового покоління. Вторинне шумування в акратофорах відбувається на тонкому дріжджовому осаді від 2 до 4 місяців. Технологія передбачає використання expedition liqueur найвищої якості в кількості, що відповідає рівню солодкості ігристого вина.

Shabo — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. До структури компанії Shabo входять «Винний дім Shabo», «Дім ігристих вин Shabo», а також «Коньячний дім Shabo ».

Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне й ін.). Сьогодні цим лозам уже понад 15 років, це оптимальний вік для створення високоякісних вин. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.

Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного та туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Тельтов-куруку, Піно Грі, Шардоне, Аліготе
Вміст цукру Брют
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 13.5%
Дегустаційні замітки
Аромат Основний аромат - вишуканий, з відтінками стиглого персика і квітів акації. Вторинний аромат - мінеральний з цитрусовими нотками.
Смак Свіжий з виразною кислотністю, тривалий і збалансований смак.
Гастрономічна поєднуваність Морепродукти устриця, свіжі фрукти, сири, чорна і червона ікра, морепродукти, омари.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари