Вино ігристе Shabo / Шабо, біле, брют, сухе, 13.5%, 3 л [4820070404609] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино ігристе Shabo / Шабо, біле, брют, сухе, 13.5%, 3 л [4820070404609]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
2 603 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Колекція натуральних ігристих вин, створених за технологією Charmat.
Світовий тренд легких ігристих вин у стилі prosecco.

Ігристі вина Shabo створені з власного винограду теруару Шабо. Виноградні лози було придбано в Європі з огляду на особливості ґрунтів Шабо й висаджено на найкращих ділянках теруару. Контроль якості здійснюють експерти SARL Derenoncourt (Франція) та Institut Oenologique De Champagne (Франція, Шампань).
Ігристе вино створено в сучасному "Домі ігристих вин Shabo", обладнання якого — одне з найкращих у Європі. Технологія Charmat, як і класичний метод шампанізації в пляшці, передбачає природне вторинне шумування, тільки роль пляшки виконують закриті ємності — акратофори нового покоління. Вторинне шумування в акратофорах здійснюється на тонкому дріжджовому осаді від 2 до 4 місяців. Технологія передбачає використання expedition liqueur найвищої якості в кількості, що відповідає рівню солодкості ігристого вина.

Shabo — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. До структури компанії Shabo входять «Винний дім Shabo», «Дім ігристих вин Shabo», а також «Коньячний дім Shabo ».

Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина з яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.). Сьогодні цим лозам уже понад 15 років, їхній вік оптимальний для створення високоякісних вин. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.

Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного й туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Піно Нуар, Шардоне
Вміст цукру Брют
Колір Біле
Об `єм 3.0 л
Міцність 13.5%
Дегустаційні замітки
Смак Вино ігристе витримане біле Вишукане ігристе вино виготовлене з істинно шампанських сортів винограду Піно Нуар і Шардоне. Має світло-солом'яний колір, легкий цитрусовий аромат, насичений фруктовий смак.
Гастрономічна поєднуваність Чорна і червона ікра, морепродукти омар, морепродукти устриця, сири.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари