Вино Італії Casa Defra Піно Гріджіо, 12%, Біл, Сух, 0.75 л [8008900001044] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Італії Casa Defra Піно Гріджіо, 12%, Біле, Сухе, 0.75 л [8008900001044]

  • Виробник: Casa Defra
  • В наявності
274 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Компанія Cielo e Terra була заснована в 1908 році завдяки пристрасті та любові до своєї справи сімейства виноробів із регіону Венето. Сьогодні виноградники Cielo e Terra займають понад 4000 га. Тут гармонійно поєднується використання сучасних ноу-хау та мудрість виноробів для досягнення єдиної мети: контроль виробництва вина на всіх його стадіях: від догляду за виноградною лозою до дозрівання вина в бочці.

Сприятливе розташування, м'який, майже середземноморський, клімат Пагорбів Берічі створили всі умови для процвітання й дозрівання тут виноградної лози. До того ж, різноманітність сортів винограду та мікроклімату цієї місцевості дає змогу створювати вина несхожі за своїм смаком та стилем, які відповідають очікуванням широкого кола покупців.

Вироблення вина завжди ґрунтується на холодній ферментації і м'якому вичавлюванні плодів, завдяки чому досягається найбільш насичений аромат і гарна структура. Для додання напоям смаку, характерного для витриманих вин, заведено витримувати їх у дерев'яних бочках.

Уже понад 10 років компанія працює над створенням органічного виноградарства. Використання все більш і більш інноваційних екологічних методів виробництва вина дає змогу отримати «природний» продукт.

Характеристики
Виробник Casa Defra
Країна Італія
Регіон Венето
Класифікація IGT
Сорт винограду Піно Грі (Піно Гріджо)
Витримка Немає
Рік (вінтаж) 2014
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12%
Розмірки 78 х 78 х 294 мм
Вага 1.3 кг
Зрілість Пити
Категорія Тихе
Дегустаційні замітки
Аромат
Смак
Гастрономічна поєднуваність
Температура подачі 8 - 10 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари