Віскі Ірландії Jameson, 40%, 0.5 л [5011007015534] - купити в інтернет-магазині PROВИНО
Віскі Ірландії Jameson, 40%, 0.5 л [5011007015534]
Акція -19%

Віскі Ірландії Jameson, 40%, 0.5 л [5011007015534]

  • Бренд: Jameson
  • В наявності
590 грн 479 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Кожна пляшка ірландського віскі — Jameson це понад 220 років традицій і майстерності. Джон Джемесон, талановитий підприємець і тонкий знавець віскі, започаткував свою віскікурню в 1780 році в самому серці Дубліна. Родовий девіз Sine Metu («Без страху») допомагає пояснити унікальний новаторський підхід Джона Джемесона, завдяки якому він створив найм'якіше віскі у світі. Незабаром після заснування віскікурня John Jameson&Son стала одним із найбільших підприємств Ірландії. Джон Джемесон не шкодував сил і коштів для того, щоб забезпечити безперебійне постачання чудової сировини та гарантувати бездоганну якість свого віскі. Слава про чудовий смак віскі Jameson поширилася всією планетою, завдяки чому до кінця XIX століття Jameson став ірландським віскі номер один у всьому світі. Першість Jameson у цій категорії й тепер не піддається сумніву. Серед шанувальників Jameson — знаменитості минулого та сьогодення: королева Єлизавета I та Джеймс Джойс, Софія Форд Коппола, Пірс Броснан і багато інших.

Основними компонентами ірландського віскі Jameson є ячмінь, ячмінний солод і найчистіша джерельна вода. В Ірландії солод висушують у закритих печах, тому тутешнє віскі не має запаху диму, — його відрізняє легкий квітковий аромат. Крім цього, ірландське віскі — єдине віскі у світі, яке піддається потрійній дистиляції й тому має м'якший смак, ніж його «побратими» із Шотландії та Америки. Отримане віскі розливається в дубові бочки, де до цього неодмінно витримували херес. У цих бочках у повній темряві та тиші віскі визріває, набираючись танінів, «дорослішає» впродовж мінімум шести років. За цей час остаточно формується букет і смак продукту, напій набуває золотистого кольору. Як кажуть ірландці, Святий Патрік пускає сльозу подяки в кожну бочку.

Характер кожного сорту ірландського віскі визначає майстер купажу — він з'єднує в одній бочці до сорока різних сортів. Саме це складне поєднання різних віскі, кожне з яких унікальне, створює воістину магічний смак Jameson.

На етикетці віскі Jameson значиться герб Джона Джемесона та незмінний девіз його сім'ї: «Sine metu» («Без страху»). Бурштиновий Jameson надає впевненості, комфорту й вміння отримувати задоволення від життя.

Характеристики
Виробник Jameson
Країна Ірландія
Об `єм 0.5 л
Міцність 40%
Категорія Віскі бленд

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари