Вино Shabo Grande Reserve / Шабо Гранд Резерв Каберне, червоне, сухе, 14%, 3.0 л [4820070405224] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Shabo Grande Reserve / Шабо Гранд Резерв Каберне, червоне, сухе, 14%, 3.0 л [4820070405224]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
2 603 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Лімітована колекція витриманих натуральних тихих вин. Витримування в дубових бариках — не менш як 9 місяців. Кожного найменування від 2000 до 5000 пляшок за сезон.
За стилістикою вина належать до «теруарних», які пройшли процес витримування у французьких дубових бариках — не менше ніж 9 місяців і додаткове витримування в пляшках. До колекції входять єдині в Україні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням»).
Вина мають великий потенціал пляшкової витримки, можуть бути рекомендовані для колекціонування й закладення в енотеку.
Вина колекції Shabo Grande Reserve створені з винограду переважно французьких сортів, лози яких були ретельно підібрані саме до ґрунтів теруару Шабо, придбані в Європі й висаджені на мініділянках, високоцінних за якістю ґрунтів. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років. Вино Сапераві створено з однойменного винограду теруару Кахеті (Грузія), виноградник площею 9 га належить родині Іукурідзе. Кількість винограду на лозі скорочується до 1,5 кг. Виноградні грона збирають вручну в ящики й уже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють для багаторазового сортування й делікатного перероблення з контролем температури у «Винний Дім Shabo», обладнання якого — одне з найкращих у Європі.
Вина створені з використанням технологій елітного мікровиноробства. Шумування білого винограду здійснюється в дубових бариках із контролем температури, що є унікальним для України. Червоний виноград проходить процес шумування на меззі з контролем температури в спеціальних дубових чанах Taransaud. Вина витримуються в дубових бариках. Контроль якості здійснюють міжнародні експерти SARL Derenoncourt (Франція).
Shabo — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. До структури компанії Shabo входять «Винний дім Shabo», «Дім ігристих вин Shabo», а також «Коньячний дім Shabo ».

Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина з яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.). Тут росте також унікальний автохтонний сорт винограду Тельті Курук.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.
Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного й туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.


Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Каберне Совіньон
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 3.0 л
Міцність 14.0%
Дегустаційні замітки
Аромат Яскравий аромат розкривається ідеально збалансованими відтінками стиглих плодів, таких як: чорна смородина, малина, вишня. Елегантні дубові ноти витримки.
Смак Яскравий смак розкривається відтінками чорних і червоних стиглих фруктів. Добре збалансований з тривалим післясмаком і прекрасними танинами.
Гастрономічна поєднуваність Дичина, м'ясо, стейк, сири.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари