Вино Shabo Ice Wine / Шабо Айс Вайн, біле, солодке, 9-13%, 0.375 л [4820070403732]- самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино Shabo Ice Wine / Шабо Айс Вайн, біле, солодке, 9-13%, 0.375 л [4820070403732]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
345 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Ексклюзивна колекція натуральних солодких вин спеціального типу, іменованих «крижане вино». До 3000 пляшок за сезон.
 
Вина створені з власного винограду білого сорту Рислінг Рейнський, лози якого були придбані в Європі й висаджені в теруарі Шабо на спеціально підібраній ділянці в 4 га, зі специфічними піщаними ґрунтами з глинистою основою. Кількість винограду на лозі регулюється й набагато скорочується — до 2 кг.
 
Виноградні грона збирають у ящики вручну й уже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють для подвійного сортування й делікатного перероблення з контролем температури у «Винний дім
Shabo
», обладнання якого — одне з найкращих у Європі.
 
Під час виробництва «крижаного вина» використовується вкрай рідкісна в Україні й популярна в країнах Старого й Нового Світу технологія Icedwine, коли натуральна солодкість вина — це результат делікатного заморожування винограду. Для виробництва всього лише однієї пляшки «крижаного вина» 0,375 л використовується понад 15 кг винограду.
 
Контроль якості здійснюють міжнародні експерти.
 
Shabo
— це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. До структури компанії
Shabo
входять «Винний дім
Shabo
», «Дім ігристих вин
Shabo
», а також «Коньячний дім
Shabo
».

Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина з яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.). Сьогодні цим лозам уже понад 15 років, їхній вік оптимальний для створення високоякісних вин. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.

Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного й туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характеристики
Країна Україна
Сорт винограду Рислінг
Витримка Витримане
Вміст цукру Солодке
Колір Золотисто-бурштиновий
Об `єм 0.375 л
Міцність 9-13 %
Дегустаційні замітки
Аромат Тонкий
Смак Свіжий оксамитовий смак
Гастрономічна поєднуваність Шоколад, випічка, сир
Температура подачі від 8 до 12 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре