Вино Херес, Shabo Reserve / Шабо Резерв, біле, сухе, 15%, 0.75 л [4820070401127] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино Херес, Shabo Reserve / Шабо Резерв, біле, сухе, 15%, 0.75 л [4820070401127]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
473 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Колекція натуральних тихих вин спеціального типу, створених за традиційною іспанською технологією хересування в бочках.
Вина створені з власного винограду теруару Шабо білих сортів Аліготе й Ркацителі, а також унікального автохтонного сорту Тельті Курук. Обов'язковою умовою хересування є високий уміст цукрів у виноградній ягоді.
Виробництво Хересу здійснюється у "Винному домі Shabo", обладнання якого — одне з найкращих у Європі. Процес хересування триває не менш як 1,5 року й проходить в історичному швейцарському підвалі, вік якого — приблизно 200 років. Бочки в підвалі розміщені в один ряд, за старовинною іспанською системою «анадос».
Відповідно до традицій створення вин спеціального типу Херес проходить процес кріплення. Після шумування вино знімають із дріжджового осаду, обробляють і спиртують виноматеріалом, докріпленим до 50% об. спирту й витриманим не менш як 1 рік до значення кріплення не менше ніж 14,0% об. Десертний Херес додатково купажується з натуральним солодким виноградним концентратом екстракласу.

Shabo — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. До структури компанії Shabo входять «Винний дім Shabo», «Дім ігристих вин Shabo», а також «Коньячний дім Shabo ».

Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина з яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.). Тут росте також унікальний автохтонний сорт винограду Тельті Курук.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.

Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного й туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.Характеристики
Країна Україна
Регіон Одеська область
Сорт винограду Аліготе
Витримка Витримане
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 15%
Дегустаційні замітки
Аромат Тонкий
Смак Смаженого лісового горішка
Гастрономічна поєднуваність Аперитив, супи, різноманітні морепродукти, птиця, шинка, м'які сири, десерти з горіхами та сухофруктами
Температура подачі від + 8 °C до +12 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре