Вино Шабо Саперави Гранд Резерв, червоне, сухе, 14.0%, 0.75 л [4820070402902] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино Шабо Саперави Гранд Резерв, червоне, сухе, 14.0%, 0.75 л [4820070402902]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
619 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Лімітована колекція витриманих натуральних тихих вин. Витримування в дубових бариках — не менш ніж 9 місяців. Кожного найменування від 2000 до 5000 пляшок за сезон.
За стилістикою вина належать до «теруарних», які пройшли процес витримування у французьких дубових бариках — не менш ніж 9 місяців — і додаткове витримування в пляшках. До колекції входять єдині в Україні вина КНП («контрольованого найменування за походженням»).
Вина мають великий потенціал пляшкового витримування, можуть бути рекомендовані для колекціонування й закладання в енотеку.
Вина колекції Shabo Grande Reserve створені з винограду переважно французьких сортів, лози яких були ретельно підібрані саме для ґрунтів теруару Шабо, придбані в Європі та висаджені на мініділянках, які високо цінують за якість ґрунтів. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років. Вино Сапераві створене з однойменного винограду теруару Кахеті (Грузія), виноградник площею 9 га належить родині Іукурідзе. Кількість винограду на лозі скорочується до 1,5 кг. Виноградні грона збирають вручну в ящики та вже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють для багаторазового сортування й делікатного перероблення з контролем температури у «Винний Дім Shabo», обладнання якого — одне з найкращих у Європі.
Вина створені з використанням технологій елітного мікровинарства. Шумування білого винограду відбувається в дубових бариках із контролем температури, що є унікальним для України. Червоний виноград проходить процес шумування на меззі з контролем температури в спеціальних дубових чанах Taransaud. Вина витримують у дубових бариках. Контроль якості забезпечують міжнародні експерти SARL Derenoncourt (Франція).
Shabo — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. До структури компанії Shabo входять «Винний дім Shabo», «Дім ігристих вин Shabo», а також «Коньячний дім Shabo ».

Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне й ін.). Тут росте також унікальний автохтонний сорт винограду Тельті Курук.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.
Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного та туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.


Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Сапераві
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Міцність 14.0%
Дегустаційні замітки
Аромат В ароматі фруктові, ягідні нотки ожини, чорниці, вишні та фіалки, які елегантно збалансовані з тонами витримки.
Смак Розкривається яскравим ароматом чорних фруктів, квітів і прянощів. Смак повнотіла, тривалий, добре збалансований з елегантними танинами.
Гастрономічна поєднуваність Дичина, м'ясо, овочі, сири.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари