Вино України Шабо Шардоне Гранд Резерв, біле, сухе, 14.0%, 0.75 л [4820070402933] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Шабо Шардоне Гранд Резерв, біле, сухе, 14.0%, 0.75 л [4820070402933]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
651 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Лімітована колекція витриманих натуральних тихих вин. Витримування в дубових бариках — не менш як 9 місяців. Кожного найменування від 2000 до 5000 пляшок за сезон.
За стилістикою вина належать до «теруарних», які пройшли процес витримки у французьких дубових бариках — не менш ніж 9 місяців і додаткову витримку в пляшках. До колекції входять єдині в Україні вина КНП («контрольованого найменування за походженням»).

Вина мають великий потенціал пляшкової витримки, можуть бути рекомендовані для колекціонування й закладення в енотеку.

Вина колекції SHABO GRANDE RESERVE створені з винограду переважно французьких сортів, лози яких були ретельно підібрані саме до ґрунтів теруара Шабо, придбані в Європі та висаджені на мініділянках, високоцінних за якістю ґрунтів. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років. Вино Сапераві створене з однойменного винограду теруару Кахеті (Грузія), виноградник площею 9 га належить родині Іукурідзе. Кількість винограду на лозі скорочується до 1/5 кг. Виноградні грона збирають вручну в ящики й уже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють для багаторазового сортування й делікатного перероблення з контролем температури у «Винний Дім Shabo», обладнання якого — одне з найкращих у Європі.

Вина створені з використанням технологій елітного мікровиноробства. Шумування білого винограду здійснюється в дубових бариках із контролем температури, що є унікальним для України. Червоний виноград бродить на вичавках з контролем температури в спеціальних дубових чанах Taransaud. Вина витримують у дубових бариках. Контроль якості здійснюють міжнародні експерти SARL Derenoncourt (Франція).

SHABO — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване 2003 року в с.Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. В структуру компанії SHABO входять «Винний будинок Shabo», «Будинок ігристих вин Shabo», а також «Коньячний будинок Shabo».

SHABO — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, більшість яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Отонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне й ін.). Тут росте також унікальний автохтонний сорт винограду Тельті Курук.

SHABO — єдина в Україні компанія, яка отримала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованої назви за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.

SHABO — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.
SHABO — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного та туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Шардоне
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 14.0%
Дегустаційні замітки
Аромат Аромати персика, цитруса, обліпихи, айви, які прекрасно збалансовані з елегантними дубовими нотами.
Смак Свіжий, мінеральний, гармонійний, з приємною округлістю і довгим післясмаком.
Гастрономічна поєднуваність Морепродукти омар, морепродукти устриця, риба, страви з птиці.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари