Вино України Шабо Шардоне-Рислинг Гранд Резерв, Біле, Сухе, 14.0%, 0.75 л [4820070404234]

  • Виробник: Shabo
  • В наявності
651 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Ексклюзивна колекція витриманих високоякісних тихих вин.

Купажі вин відібрані особисто Важею Іукурідзе — засновником «Винного Будинку Shabo».

Колекцію становлять тільки вина «особливих років врожаю» (vintage), надзвичайних за якістю, які характеризуються як Великі Вина Shabo. Серед них — вина КНП («контрольованого найменування за походженням»).

Від 1000 до 4000 пляшок кожного найменування за сезон.

Вина мають великий потенціал пляшкового витримування — не менше ніж 10 років. Рекомендовані для колекціонування, закладення на тривале пляшкове витримування в енотеку.
Вина створені з власного винограду теруару Шабо (Україна) і теруару Кахеті (Грузія). Йдеться про виноград переважно французьких сортів Каберне Совіньйон, Мерло, Шардоне, Совіньйон Блан, Піно Блан та ін., лози яких були ретельно підібрані саме до ґрунтів теруару, придбані в Європі й висаджені на високоцінних за якістю ґрунтів мініділянках теруару Шабо, які відповідають стандартам Grand Cru.

Виноград росте в умовах залуження. Кількість винограду на лозі регулюється і суттєво скорочується — до 1.6 кг. У теруарі Кахеті (Грузія) сім'я Іукурідзе є власником винограднику 9 га автохтонного грузинського сорту Сапераві. У теруарі Шабо ростуть також лози унікального автохтонного сорту винограду Тельті Курук, вік яких — понад 40 років. Виноградні ягоди збирають у скриньки вручну і вже за 15 хвилин рефрижераторами доставляють для багаторазового сортування й делікатного перероблення з контролем температури у «Винний будинок Shabo», інсталювання якого — одне з найкращих у Європі. Тут дотримують принципу hand made і створюють самобутні сортові вина, а також нетипові для України вина подвійного й потрійного купажування.

Вина створені з використанням технологій елітного мікровиноробства. Шумування білого винограду здійснюється в дубових бариках із контролем температури, що є унікальним для України. Червоний виноград пройшов процес шумування на меззі з контролем температури в спеціальних дубових чанах Taransaud. Вино витримується в дубових бариках — не менше ніж 9-12 місяців. Обов'язковим є додаткове пляшкове витримування. Контроль якості здійснюють міжнародні експерти SARL Derenoncourt (Франція).

SHABO — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване 2003 року в с.Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. В структуру компанії SHABO входять «Винний будинок Shabo», «Будинок ігристих вин Shabo», а також «Коньячний будинок Shabo».

SHABO — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, більшість яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Отонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне й ін.). Тут росте також унікальний автохтонний сорт винограду Тельті Курук.

SHABO — єдина в Україні компанія, яка отримала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованої назви за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.

SHABO — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

SHABO — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного та туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Шардоне, Рислінг
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 14.0%
Дегустаційні замітки
Аромат Тонкий освіжаючий аромат з фруктовими нотками персика, абрикоса і легкими квітковими тонами.
Смак Свіжа виразна кислотність, прекрасно збалансована з м'якістю. Тривалий післясмак з фруктовими і цитрусовими нотками, олійністю і мінеральної в смаку.
Гастрономічна поєднуваність Страви з птиці, морепродукти, морепродукти устриця, свіжі фрукти, сири.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари