Вино України Шабо Піно Гріджіо, Біле, Сухе, 12.0%, 0.75 л [4820070406122]

  • Виробник: Shabo
  • В наявності
320 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

Колекція натуральних тихих вин із витримуванням, які є втіленням майстерності виноробів Shabo.

Створено з власного винограду теруару Шабо. Виноградні лози було придбано в Європі з огляду на особливості ґрунтів Шабо й висаджено на найкращих мініділянках теруару. Предметом особливої гордості є автохтонний сорт винограду Тельті Курук, лозам понад 40 років. Вино Сапераві створене з однойменного винограду теруару Кахеті (Грузія), виноградник площею 11 га належить родині Іукурідзе.

Кількість винограду на лозі скорочується до 1,8 кг. Виноградні грона збирають вручну в ящики й уже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють для багаторазового сортування й делікатного перероблення з контролем температури у «Винний Дім Shabo», обладнання якого — одне з найкращих у Європі. Сухі вина витримуються в дубових бариках не менш як 9-12 місяців або майстерно купажуються з витриманими винами. Обов'язкова додаткова пляшкова витримка.
Контроль якості здійснюють експерти SARL Derenoncourt (Франція).

Shabo — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. До структури компанії Shabo входять «Винний дім Shabo», «Дім ігристих вин Shabo», а також «Коньячний дім Shabo».

Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне й ін.). Тут росте також унікальний автохтонний сорт винограду Тельті Курук.

Shabo — єдина в Україні компанія, яка здобула право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.

Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного та туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Піно Грі
Вміст цукру Сухе
Колір Біле
Об `єм 0.75 л
Міцність 12.0%
Дегустаційні замітки
Гастрономічна поєднуваність М'ясо, свіжі фрукти, сири.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари