Вино Шабо Трамінер, рожеве, солодке, 16.3%, 0.75 л [4820070405675] - купити в інтернет-магазині PROВИНО

Вино Шабо Трамінер, рожеве, солодке, 16.3%, 0.75 л [4820070405675]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
293 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.
Лімітована колекція натуральних десертних вин. До 3 000 пляшок кожного найменування.
Відповідає світовому тренду десертних вин, у яких делікатна солодкість є результатом купажування з натуральним виноградним концентратом.
Десертні вина створені з власного винограду теруару Шабо переважно французьких сортів Каберне Совіньйон, Трамінер рожевий, Мускат Оттонель, Аліготе та ін., лози
яких було придбано в Європі з огляду на особливості ґрунтів Шабо й висаджено на найкращих ділянках теруару Шабо. Виноградні грона збирають вручну в ящики й уже через 15 хвилин рефрижераторами доставляють для багаторазового сортування й делікатного перероблення з контролем температури у «Винний Дім Shabo», обладнання якого — одне з найкращих у Європі.
Було застосовано традиційні й інноваційні технології. Так, шумування й зберігання вина здійснюється в сучасних ємностях із неіржавкої сталі з постійним контролем температури. Відповідно до традицій десертні вина пройшли процес купажування з натуральним солодким виноградним концентратом вищої якості й процес кріплення спиртом «Пшенична сльоза» — найкращим в Україні.
Shabo — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване у 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. До структури компанії Shabo входять «Винний дім Shabo», «Дім ігристих вин Shabo», а також «Коньячний дім Shabo ».

Shabo — це самобутній теруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина з яких — європейські сорти з найкращих розплідників Європи (Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно нуар, Рислінг Рейнський, Совіньйон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне та ін.). Тут росте також унікальний автохтонний сорт винограду Тельті Курук.
Shabo — єдина в Україні компанія, яка дістала право створювати преміальні вина КНП («Контрольованого найменування за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.
Shabo — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

Shabo — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного й туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Сорт винограду Трамінер
Вміст цукру Десертне
Колір Рожеве
Об `єм 0.75 л
Міцність 16.3%
Дегустаційні замітки
Аромат Неперевершений тонкий аромат пелюсток чайної троянди.
Смак Повний, гармонійний, насичений, з відтінками пелюсток чайної троянди, десертними і медовими нотами.
Гастрономічна поєднуваність Морепродукти устриця, м'ясо, свіжі фрукти, сири, морепродукти омар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари