Вино Shabo Reserve Cabernet / Шабо Резер Каберне, червоне, сухе, 14.0%, 0.75 л [4820070401219] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Вино Shabo Reserve Cabernet / Шабо Резер Каберне, червоне, сухе, 14.0%, 0.75 л [4820070401219]

  • Бренд: Shabo
  • В наявності
339 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

SHABO — це українське сучасне виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване в 2003 році в с. Шабо на базі найстарішого виноробного господарства України. В структуру компанії SHABO входять «Винний дім Shabo», «Будинок ігристих вин Shabo», а також «Коньячний дім Shabo».

SHABO — це самобутній терруар України, 1200 га виноградників, 4 млн виноградних лоз, велика частина з яких — європейські сорти з кращих розплідників Європи (Каберне Совіньон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньон Блан , Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне і ін.). Тут росте також унікальний автохтонний сорт винограду Тельти Курук.

SHABO — єдина в Україні компанія, яка отримала право створювати преміальні вина КНП ( «Контрольованого назви за походженням») — український аналог французьких Appellation d'origine controlee.

SHABO — це вина тихі, вина ігристі, вермути, бренді, коньяки України, виноградна горілка.

SHABO — це культура споживання вина. Є творцем унікального соціального, культурного і туристичного об'єкта «Центр культури вина Shabo», мета якого — підвищення культури пиття.

Характеристики
Виробник Shabo
Країна Україна
Регіон Одеська область
Сорт винограду Каберне Совіньон
Витримка Від 1-го року
Вміст цукру Сухе
Колір Червоне
Об `єм 0.75 л
Дегустаційні замітки
Температура подачі 14 - 20 ° C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари