Віскі Powers Gold Label 0.7 л 43.2% [5011007001995] - самовивіз у Києві з магазинів PROВИНО | Купити в Україні з доставкою у Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Львів | Найкраща ціна, відгуки, рейтинг

Віскі Powers Gold Label 0.7 л 43.2% [5011007001995]

  • Бренд: Powers
  • В наявності
1 564 грн
Ціна доступна тільки для інтернет-магазину
-OR-
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Якісні продовольчі товари обміну і поверненню не підлягають. Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність і збереження його товарного вигляду.

1791, засновник James Power створив єдину та неповторну технологію single pot still Irish whiskey, у якій використовується тільки серце дистиляту. Цей технологія стала унікальною особливістю у виробництві ірландського віскі. Далі віскі POWERS проходить потрійну дистиляцію в традиційних мідних перегінних кубах (copper pot stills), тоді як більшість інших проходять подвійну дистиляцію. Не одне інше віскі не має такого смаку, як Powers. Жодне інше віскі не готується так, як воно.

Винокурня Powers була досить популярним закладом пару століть тому, коли її відкрили 1791 року, а 1809 року з'явилася в Дубліні крамниця «Пауерс і сини». На жаль, винокурня закрилася, але рецептура віскі, яке вона випускала, усе-таки не була загублена. Сьогодні цей чудовий напій випускає компанія Midleton Distillery, давши йому ім'я легендарної винокурні «Пауерс».

Історія сучасного виробника цього чудового віскі почалася в 1825 році, коли брати Мерфі організували виробництво міцних напоїв за традиційними для Ірландії рецептами. У 1868 році відбулося злиття з компанією Cork Distilleries й утворилася одна з найбільших винокурень країни.
У другій половині ХХ століття відбулося ще одне злиття — Midleton Distillery стала частиною Irish Distillers Group і сьогодні є важливим центром із виробництва високоякісного віскі.

Powers Gold Label витримується у відібраних американських бочках з-під бурбона, у яких набуває пряного й сміливого характеру. Потім Pot Still змішується з зерновим віскі, вищого ґатунку з тривалою витримкою, безпомилково внаслідок цього народжується ароматне й збалансоване віскі.

Характеристики
Країна Ірландія
Об `єм 0.7 л
Міцність 43.2%
Вид Бленд (Blended)
Дегустаційні замітки
Колір (опис) Золотистий
Аромат Пряний
Смак Збалансований смак з пряним характером, м'який
Гастрономічна поєднуваність Чудовий дижестив, добре п'ється у чистому вигляді та у коктейлях
Температура подачі 18-20 °C

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре